Plan wizyt duszpasterskich 
28.12. 2022 do 10.01.2023.

Środa 28.12. 2022 r.

  • Cmentarna, blok nr 33 m. 1-30 – ; godz. 15.00; Ks. R. Jagoda
  • Głowackiego, blok nr 23; ul. Głowackiego, blok nr 25; godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Sandomierska, n-ry nieparzyste 31-9(do wiaduktu); godz. 9.00- ks. B. Soleński
  • Świętosława, n-ry nieparzyste; 157 – 125b; godz. 9.00 – ks. J.Bączek
  • Rzeszowska blok 79 (1-60) godz. 9.00 ks. S. Ryz

Czwartek 29.12. 2022 r.

  • Cmentarna, blok nr 33, m. 31-60 ; godz. 15.00; Ks. R. Jagoda
  • Puszkina, nr parzyste od początku; godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Sandomierska, n-ry parzyste 34-2(od wiaduktu); godz. 9.00- ks. B. Soleński
  • Wiśniowa (obie strony) – od nru 50-16 – godz.14.00 – ks. J.Bączek
  • Rzeszowska blok 79 (61-95) godz. 9.00 ks. S. Ryz

Piątek 30.12. 2022 r.

  • Cmentarna, blok nr 49, m. 1-25 ; godz. 15.00; Ks. R. Jagoda
  • Puszkina, nr nieparzyste od początku; godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 1 m. 1-45; godz. 9.00; ks. B. Soleński
  • Świętosława n-ry parzyste – 136-106; godz. 9.00 – ks.J. Bączek
  • Rzeszowska blok 77 (1-50) godz. 9.00 ks. S. Ryz

Poniedziałek 2.01.2023 r.

  • Cmentarna, blok nr 63, m. 1-25; g. 15.30; Ks. R. Jagoda
  • Św. Jadwigi, ul. Cicha, godz. 16.00; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 1 m. 46-70; godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Świętosława, n-ry parzyste; 162 - 138; godz. 14.00 – Ks. J. Bączek
  • Rzeszowska blok 77 (51 – 75) godz. 15.00 ks. S. Ryz

Wtorek 3.01.2023 r.

  • Cmentarna, blok nr 63, m. 26-50; godz. 15.30 Ks. R. Jagoda
  • Głowackiego, blok nr 21, m 1-28; godz.16.00; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 3 m. 1-25; godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Świętosława, n-ry parzyste; 188-164 (abc); godz.15.00 – ks. J.Bączek
  • Rzeszowska blok 77 (76 – 95) godz. 15.00 ks. S. Ryz

Środa 4.01.2023 r.

  • Cmentarna, blok nr 63, m. 51-75 ; godz. 15.30; ks. R. Jagoda
  • Targowa, blok nr 4, m. 1-48; godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 3 m. 26-45; godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Rzeszowska 26, 24, 20 (bloki) godz. 15.00 ks. S. Ryz

Czwartek 5.01.2023 r.

  • Cmentarna, domy prywatne nr parzyste od początku ; godz. 16.00; ks. R. Jagoda
  • Cwena, od nr 3-25; godz. 16.00; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 3 m. 46-65; godz. 16.00; ks. B. Soleński
  • Wiśniowa (obie strony) – od nru 13 (abcd) -1 – godz.14.00 – ks. J.Bączek
  • Rzeszowska 189-157 (Domy prywatne) godz. 15.30 ks. S. Ryz

Piątek, 6.01.2023 r.

  • Grottgera; godz. 14.00; Ks. R. Krukowski
  • Świętosława, n-ry parzyste; 208a-192; godz. 14.00 - Ks. J. Bączek
  • Wielopolska godz. 13.30 ks. S. Ryz

Sobota 7.01.2023 r.

  • Cmentarna, domy prywatne nr nieparzyste od początku; godz. 9.00; ks. R. Jagoda
  • Polna, nr 2-38 C; godz. 9.00; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 3 m. 66-90; godz. 9.00; UWAGA!!! kolęda odwołana - nowy termin zostanie ustalony i podany do wiadomości
  • Tuwima, blok nr 5 m. 1-10; godz. 12.30; UWAGA!!! kolęda odwołana - nowy termin zostanie ustalony i podany do wiadomości
  • Świętosława, n-ry nieparzyste; 199 -159a; godz. 9.00 – Ks. J. Bączek
  • Rzeszowska 125 – 27 nr nieparzyste (Domy prywatne) godz. 9.00 ks. S. Ryz

Niedziela 8.01.2023 r.

  • Poddęby blok nr 1 m. 1-20; godz. 14.00; ks. B. Soleński
  • Diamentowa – godz. 14.00 – ks. J. Bączek
  • Gawrzyłowska godz. 13.30 ks. S. Ryz

Poniedziałek 9.01.2023 r.

  • Cmentarna, blok nr 52, m. 1 - 48; godz. 15.30; Ks. R. Jagoda
  • Głowackiego, blok nr 18, m 1-12; oraz domy od ul. Kościuszki; godz. 16.00; Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 5 m. 11-35; godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Świętosława 121a; 99-63 – godz.14.00 – ks.J.Bączek
  • Rzeszowska 28 - 66B nr parzyste (Domy prywatne) godz. 16.30 ks. S. Ryz

Wtorek 10.01.2023 r.

  • Cmentarna, blok nr 52 A, m. 1 - 36; godz. 15 .30; Ks. R. Jagoda
  • Sobieskiego, nr 3-33; godz. 16:00 Ks. R. Krukowski
  • Tuwima, blok nr 5 m. 36-55; godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Rzeczna od nr-u 1 – godz. 15.00 – ks.J.Bączek
  • Rzeszowska 93 (blok m. 1-25) godz. 15.00 ks. S. Ryz