• W dniu dzisiejszym swoimi ofiarami
  możemy wesprzeć działalność Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Ofiary możemy złożyć do puszek przy wyjściu z Kościoła.
   
 • Tradycyjne, trzecioponiedziałkowe, tym razem plenerowe,
  spotkanie osób z niepełnosprawnością oraz ich opiekunów, wyjątkowo, odbędzie się w „Stodole Sportowej” KS Wisłoka, obok hali sportowej, przy ul. Lisa 4 w dniu 18 września o godzinie 16.00.
   
 • W poniedziałek w liturgii Kościoła
  przeżywać będziemy święto ku czci św. Stanisława Kostki – patrona Polski. Jest to również patronalne święto młodzieży. Nasza Ojczyznę i ludzi młodych zawierzmy w naszych modlitwach opiece i wstawiennictwu św. Stanisława.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza na adoracje Najświętszego Sakramentu połączoną z konferencją i uwielbieniem w piątek 22 września na godz. 19.30.
   
 • Sakrament bierzmowania.
  Kandydaci do sakramentu w najbliższym tygodniu (18 – 23 września),  powinni zgłosić swoją chęć przygotowywania się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 9 mogą to uczynić w ramach swoich lekcji religii. Pozostałych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną lub bezpośrednio z ks. Stanisławem odpowiedzialnym za przygotowanie. Na pierwsze spotkanie zapraszamy kandydatów i rodziców w najbliższą niedzielę 24 września na godz. 9.00 do kościoła św. Jadwigi.
   
 • Duszpasterstwo Młodzieży Okręgu Dębickiego
  zaprasza na Mszę Świętą Młodych z cyklu Światłość w Ciemności w niedzielę 24.09.2023 r do kościoła św. Jadwigi w Dębicy na godzinę 20.30. Msza poprzedzona nowenną Młodych będzie sprawowana w intencjach nadesłanych przez młodych. Szczegóły na plakatach i mediach społecznościowych RDE PENUEL
   
 • Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych
  przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Apostolat Trzeźwości serdecznie zaprasza do udziału w 42 Diecezjalnej Pielgrzymce w intencji trzeźwości, która odbędzie się 24 września w Szczepanowie. Zapraszamy wszystkich, którym droga jest tematyka trzeźwości, a także los osób uzależnionych. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 10.15. W programie Droga Krzyżowa. Msza Święta i świadectwa rodzin osób uzależnionych.
   
 • Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
  organizuje wyjazd na diecezjalne czuwanie przy Bożym Sercu do Koszyc Małych. Pielgrzymka odbędzie się pod hasłem „Najświętsze Serce Jezusa – Sercem Kościoła”. Wyjazd 22 września godz. 15.30. Koszt 25 zł. Kontakt tel. 500601717.
   
 • Msza świta w intencji Polskiego Państwa Podziemnego
  będzie celebrowana w najbliższą niedzielę o godz. 10.30.
   
 • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  Lektura katolickich czasopism pozwoli rozumieć czas w którym żyje Kościół i stanąć w Jego obronie.
   
 • Zmarli w ostatnim tygodniu
  + Józefa (ona) Socha