• W naszej wspólnocie parafialnej
  serdecznie witamy ks. Witolda Warzechę. Ks. Witold został skierowany do naszej parafii, jako pomoc duszpasterska. Życzymy ks. Witoldowi wielu Bożych łask wyproszonych za wstawiennictwem św. Jadwigi oraz kapłańskiej radości z posługi w dębickiej Farze.
   
 • W poniedziałek 4 września rozpoczyna
  się nowy rok szkolny 2023/2024. Uczniów, rodziców i nauczycieli zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej na rozpoczęcie nowego roku. Na godzinę 8.00 zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej. Na 9.00 młodzież szkół średnich. W czasie wspólnej modlitwy powierzymy Bogu sprawy rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i prosić będziemy o światło Ducha Świętego na czas zdobywania wiedzy i wzrastania w miłości.
   
 • Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  głównej patronki Diecezji Tarnowskiej przypada w piątek 8 września. W tym dniu polecamy Matce Bożej sprawy tarnowskiego Kościoła. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu abstynencja od pokarmów mięsnych.
   
 • 10 września w Markowej odbędzie się beatyfikacja rodziny Ulmów.
  To wielkie wydarzenie wiary, ukazujące światu zbawczą moc Paschy Chrystusa. Objawiła się ona w życiu i śmierci męczenników z Markowej. Prośmy o dobre owoce zbliżającej się beatyfikacji, aby historia i męczeństwo rodziny Ulmów inspirowało i umacniało do podobnego im mężnego pójścia za Chrystusem w kierunku świętości rodziny naszej parafii.
   
 • W najbliższym tygodniu przeżywać
  będziemy pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy do udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu w czasie której będziemy modlić się za powołanych i o nowe, święte powołania do służby kapłańskiej i zakonnej.    
   
 • Trwa Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawdzie
  pod hasłem: Wierząc w Chrystusa – kochajmy Kościół z Maryją.
   
 • Tradycyjna pielgrzymka piesza wiernych naszej parafii do Zawady
  wyruszy z Fary św. Jadwigi we wtorek 5 września o godz. 15.00. Zachęcamy do udziału wszystkich parafian. 

 • Pielgrzymka chorych do Zawady
  będzie w środę 6 września. Msza Święta w sanktuarium o godz. 9.00. Wzorem lat ubiegłych organizujemy wyjazd autokarem o godz. 8.00. Zgłoszenia dzisiaj w zakrystii oraz telefoniczne do kancelarii w poniedziałek i wtorek. Prosimy o umożliwienie dojazdu chorym i starszym do Zawady.
   
 • Pielgrzymka piesza Dziewczęcej Służby Maryjnej,
  ministrantów i lektorów a także dzieci szkolnych do Zawady odbędzie się w sobotę 9 września. Zbiórka przy kościele św. Jadwigi o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce także rodziny ministrantów, lektorów i członkiń DSM.
   
 • Dzień Młodzieży w czasie Odpustu
  w Zawadzie będzie w piątek 8 września. „Młodość nie zawodzi” pod takim hasłem odbędzie się piesza pielgrzymka do Sanktuarium. Wyruszy sprzed Kościoła Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00. Msza Święta dla młodych będzie o godz. 18.00. Po Mszy Świętej będzie wieczorna modlitwa młodych. Młodych ludzi zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy.
   
 • W najbliższy czwartek
  o 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich członków rady na spotkanie.
   
 • W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 12.00
  zapraszamy dzieci. Pragniemy rozpocząć Msze Święte w czasie których będzie słowo skierowane szczególnie do najmłodszych parafian. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Msze Święte z kazaniem dla dzieci będą odbywać się w 2 i 4 niedzielę miesiąca.
   
 • Zapraszamy na Koncert: „Święty Jan Paweł II – Papież Wolności”,
  który odbędzie się w niedzielę 10.09.2023 r. o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy. Wystąpi zespół muzyczny „Syjon” z Bełchatowa. Bezpłatne wejściówki na koncert są do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury oraz na godzinę przed koncertem. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu ku czci i pamięci św. Jana Pawła II.

 


Msze święte niedzielne w dębickich parafiach.

Parafia Św. Jadwigi; 6.00; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 14.00; 17.00; 19.00

Parafia Matki Bożej Anielskiej: 6.00; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 14.00; 16.00; 18.00

Kościół klasztorny – 16.00

Parafia Miłosierdzia Bożego: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 13.00; 15.00; 18.00

Parafia Krzyża Świętego: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa: 6.30; 8.30; 10.00; 11.30; 14.30; 18.00

Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie: 6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 16.30