• Msza św. dziękczynna
  za 20 posługi proboszcza Ks. Ryszarda Piaseckiego lat zostanie odprawiona w dzisiejszą niedzielę o godz. 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
   
 • Z dniem 12 sierpnia 2023 roku
  proboszcz Ks. Ryszard Piasecki  kończy swoją posługę w Parafii św. Jadwigi w Dębicy. Nowym proboszczem biskup zamianował Ks. dr Pawła Bogaczyka dotychczasowego vice-rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Obejmie on urząd również w dniu 12 sierpnia 2023 r.

 • Uroczyste powitanie nowego proboszcza Ks. dr  Pawła Bogaczyka
  będzie w niedzielę 13 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.00. Ks. proboszcz wygłosi w tym dniu kazania na wszystkich Mszach św.  Wspólnota parafii św. Jadwigi przyjmuje z radością nowego pasterza i za wstawiennictwem patronki poleca Bogu jego posługę. 
   
 • Siostra Iga Katarzyna Stanoch,
  nasza parafianka, złoży w dniu 8 sierpnia 2023 roku śluby wieczyste w Zgromadzeniu Sióstr Dominikanek. Uroczystość ta odbędzie się w Klasztorze Sióstr Dominikanek w Wielowsi k. Tarnobrzega. Polecamy S. Igę waszym modlitwom.
   
 • „Nabożeństwo Fatimskie”
  będzie w najbliższą niedzielę 13 sierpnia o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich czcicieli Pani z Fatimy.
   
 • „Wierzę w Kościół Chrystusowy”
  to hasło 41 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Pielgrzymowanie rozpocznie się 17sierpnia Mszą świętą o godz. 6.30 sprawowaną na placu przy katedrze Tarnowskiej. Koszt tegorocznego pielgrzymowania wynosi 200 zł od osoby, druga osoba z domu płaci 150 zł a kolejna 100 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 7 sierpnia o godz. 19.00 w domu św. Jadwigi. Zachęcamy by wziąć udział w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze.

 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje 14 sierpnia pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Przeczycy na czuwanie modlitewne z okazji 82 rocznicy śmierci św. Maksymiliana Kolbego. Wyjazd z Placu Solidarności; koszt 25 zł; zgłoszenia tel. 510556107.  
   
 • Wyjazd do Częstochowy w dniu 25 sierpnia
  na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej organizuje Rycerstwo Niepokalanej.  Wyjazd z Placu Solidarności o godz. 4.45; koszt 70 zł; zapisy w kancelarii lub tel. 51056107.
   
 • XXXII Pielgrzymka Piesza Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
  do Sanktuarium Maryjnego w Zawadzie w intencji trzeźwości wyruszy we wtorek 15 sierpnia o godz. 13.30 z kościoła Św. Jadwigi w Dębicy. W programie pielgrzymki na trasie: Droga Krzyżowa, konferencja, modlitwa, świadectwa, śpiew oraz możliwość podjęcia przyrzeczeń abstynenckich. Msza św. w Zawadzie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na powrót w Zawadzie będą podstawione o godz. 18.00 dodatkowe autobusy MKS do Dębicy.