• Dzisiejsza Niedziela Biblijna
  rozpoczyna ogólnopolski „Tydzień Biblijny”. Jest to okazja, by  zastanowić się jaką rolę w moim życiu odgrywa Biblia. 
   
 • „Poznańskie Słowiki”
  dadzą w dniu dzisiejszym oprawę muzyczną podczas Mszy św. o godz. 12.00 po której będzie koncert najpiękniejszych utworów religijnych. Zapraszamy do udziału w tym koncercie rozpoczynającym obchody Roku Krzysztofa Pendereckiego.  
   
 • Coroczne uroczystości Religijno-Patriotyczne na Górze Śmierci
  w Pustkowie Osiedlu związane  z Miesiącem Pamięci Narodowej i rocznicą wyzwolenia obozu pracy przymusowej odbędą się 26 kwietnia o godz. 10.00. Organizatorzy zapraszają do udziału.    
   
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nadzieja”
  zaprasza na adoracje w piątek 26 kwietnia o godz. 19.00 w kaplicy Domu Św. Jadwigi.
   
 • Msza święta dziękczynna
  dla tegorocznych maturzystów a także ich rodziców będzie w najbliższy piątek 28 kwietnia o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich maturzystów katolików do udziału. 

 

„ZAPROSZENI DO MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA”

to temat sesji ewangelizacyjnej poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w  Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 26 kwietnia 2023 r. –  w środę o godz. 16.00. Sesję poprowadzi Rafał Porzeziński, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pomysłodawca i twórca programu „Ocaleni” TVP, instruktor terapii uzależnień, twórca wielu audiobooków, słuchowisk, cyklicznych audycji radiowych i telewizyjnych, rzecznik „Wspólnoty Św. Jakuba 12 kroków dla chrześcijan”. Tematy sesji: Dlaczego nie wszyscy jesteśmy szczęśliwi?, Zamykanie bolesnej i trudnej przeszłości, Trzy drogi do szczęścia, Cztery absoluty, Osiem błogosławieństw, 12 Kroków, H.A.L.T. Czy kocham siebie samego? Zapraszamy!


 

Przekaż 1,5% na Caritas Diecezji Tarnowskiej

organizacji, której ufasz!

Darmowy program do rozliczania PIT-u dostępny

na stronie : www.tarnow.caritas.pl