• Tydzień Miłosierdzia
  rozpoczyna się dzisiejszą niedzielą. Bądźmy wrażliwi na potrzeby duchowe i materialne naszych bliźnich. 
   
 • „Poznańskie Słowiki”
  będą uczestniczyły w najbliższą niedzielę we Mszy o godz. 12.00 dając przy tej okazji piękną oprawę muzyczną do liturgii mszalnej. Bezpośrednio po zakończeniu mszy odbędzie się koncert zespołu utworów religijnych rozpoczynając w ten sposób obchody Roku Krzysztofa Pendereckiego.  
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne – środa godz. 16.30.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza wszystkich na radosne uwielbienie Chrystusa Zmartwychwstałego w najbliższy piątek 21 kwietnia na godz. 19.30. Konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i radosny śpiew niech będzie naszym wyrazem radości ze zmartwychwstania byśmy po spotkaniu z Jezusem, który pokonał śmierć i szatana potrafili dawać radosne świadectwo wiary.

 

Pielgrzymka do Włoch i Watykanu!

Są jeszcze wolne miejsca w organizowanej przez Parafię św. Jadwigi autokarowej pielgrzymce do Włoch. Pielgrzymka planowana jest w dniach od 12 do 20 czerwca 2023r. W programie m.in. Asyż, Cascia, Rzym, Watykan, Monte Cassino, Pompeje, San Giovani Rotondo, Manoppello, Loreto, Wenecja. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki to 3400 zł i 150 euro. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pielgrzymce, która jest aktywnym i wartościowym wypoczynkiem.


 

„ZAPROSZENI DO MIŁOŚCI I SZCZĘŚCIA”

to temat sesji ewangelizacyjnej poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w  Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 26 kwietnia 2023 r. –  w środę o godz. 16.00. Sesję poprowadzi Rafał Porzeziński, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pomysłodawca i twórca programu „Ocaleni” TVP, instruktor terapii uzależnień, twórca wielu audiobooków, słuchowisk, cyklicznych audycji radiowych i telewizyjnych, rzecznik „Wspólnoty Św. Jakuba 12 kroków dla chrześcijan”, właściciel wydawnictwa Raj Media, konsultor Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób  Uzależnionych.

 Podczas Sesji zostaną przedstawione następujące zagadnienia: Dlaczego nie wszyscy jesteśmy szczęśliwi?, Zamykanie bolesnej i trudnej przeszłości, Trzy drogi do szczęścia, Cztery absoluty, Osiem błogosławieństw, 12 Kroków, H.A.L.T. Czy kocham siebie samego?.

Sesja zakończy się Mszą Św. o godz. 19.00 w intencji osób uzależnionych i wychodzących z nałogów oraz ich rodzin. Sesja jest otwarta dla wszystkich chętnych i zainteresowanych powyższą tematyką.Zakończenie (finisaż) wystawy „RADIO NOSTALGIA - Czar PRL-u”
będzie w niedzielę 23 kwietnia o godz. 15.00 w Muzeum Regionalnym w Dębicy. Na to wydarzenie zaprasza proboszcz Ks. Ryszard Piasecki.