• Spotkanie Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będzie w poniedziałek 20 marca: godz. 15.30 – nabożeństwo w kościele, godz. 16.00 spotkanie integracyjne w sali gimnastycznej dawnego MG 1.  Zapraszamy wszystkie dzieci i opiekunów.

 • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  przypada w sobotę 25 marca. Jest to także Dzień Świętości Życia związany z Duchową Adopcją dziecka poczętego, którą będzie można podjąć uroczyście podczas mszy o godz. 8.00 i 18.00.
   
 • 24 Godzinna Męka Pańska
  organizowana jest przez Wojowników Maryi w Parafii Opatrzności Bożej Jodłówka Wałki. Początek w piątek 24 marca o godz. 17.00 zakończenie w sobotę 25 marca o godz. 18.00. Program na afiszach.  
   
 • Rowerowa Droga Krzyżowa
  jest organizowana przez SRK w Nagawczynie w sobotę 1 kwietnia 2023 r. Szczegóły i zapisy na afiszach oraz stronach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dziewiątka zaprasza do zapisów !

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 informuje o trwających w marcu zapisach do szkoły dzieci urodzonych w 2016 roku. Na stronie internetowej szkoły znajdują się wszelkie informacje związane z zapisem. Pobrany i uzupełniony wniosek można wydrukować i przesłać na adres e-mail szkoły lub przynieść osobiście.