• Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego
  przypada we wtorek 13 grudnia. Pamiętajmy o tamtych wydarzeniach i ofiarach ludzkich.
   
 • Różaniec fatimski
  będzie we wtorek po wieczornej mszy. Zapraszamy do modlitwy.  
   
 • Nowenna do Dzieciątka Jezus
  rozpocznie się w najbliższy piątek; w dni powszednie będzie po roratach (rano) zaś w niedzielę po mszy o godz. 10.30.
   
 • Zapraszamy do udziału w Roratach:
  rano o 6.00 i wieczorem o godz. 18.00 dla dzieci.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza wszystkich chętnych na wspólne uwielbienie 16 grudnia o godz. 19.30. Znajdź chwile czasu dla Jezusa by adorować Go w Najświętszym Sakramencie a przez to jeszcze lepiej przygotować się na święta Jego narodzenia. Temat tegorocznych spotkań to: „Chrystus Naszą Paschą”.
   
 • Opłatki na stół wigilijny, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom
  można nabyć w naszym kościele; złożone przy tej okazji ofiary wspierają ważne dzieła charytatywne a także utrzymanie parafii. Za wszelkie ofiary składamy podziękowanie.
   
 • Duszpasterstwo Przedsiębiorców „Talent”
  zaprasza na spotkanie we wtorek o godz. 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy.
   
 • Młodzież z naszej parafii
  w najbliższą niedzielę będzie rozprowadzać własnoręcznie pieczone i zdobione pierniki i zbierać w ten sposób na wakacyjny wyjazd formacyjny. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
   
 • Podziękowanie dla naszej parafii przysłali:
  S. Honorata Klonowska z DPS Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich w Skoczowie za zebrane ofiary w wysokości 19 140,91 zł wspierające rozbudowę ośrodka oraz ks. Krzysztof Mirek z parafii Chojnik za wsparcie budowy nowego kościoła kwotą 16 705 zł, informując, że każdego miesiąca jest odprawiana Msza św. w intencji ofiarodawców.  


30-lecie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
przy Parafii św. Jadwigi w Dębicy

W grudniu mija 30 lat od pierwszych spotkań Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Dębicy. Dziękczynienie Bogu za dar tej wspólnoty złożymy w sobotę 17 grudnia w Parafii św. Jadwigi i będzie ono połączone z Adwentowym Dniem Skupienia KWC, który poprowadzi Ks. Zbigniew Guzy diecezjalny duszpasterz Apostolstwa Trzeźwości. Skupienie rozpocznie się o godz. 13.00; w programie - konferencja, spowiedź, adoracja, Eucharystia i wspólnotowe dziękczynienie rocznicowe.

Zapraszamy do udziału wszystkich członków Krucjaty, ich rodziny i  osoby pragnące umocnić swoją wiarę i trzeźwość oraz wszystkich zatroskanych o trzeźwość naszego społeczeństwa.

 


„Świece okopowe dla żołnierzy”

to akcja wspierania walczących na Ukrainie żołnierzy organizowana przez Szkołę Podstawową Nr 9 Dębicy. Do produkcji potrzebna jest parafina i wosk;  w związku z tym zostanie przeprowadzona zbiórka niepotrzebnych świec, wkładów zniczowych, która potrwa do 15 stycznia 2023 roku. Przy kościele św. Jadwigi będzie wystawiony oznakowany pojemnik i tam będzie można wrzucać  parafinę i wosk.