• Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  przypada w najbliższą niedzielę 20 listopada. Jest to zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego.
   
 • Wynagradzająca Adoracja Najświętszego Sakramentu
  przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ rozpocznie się w sobotę 19 listopada Eucharystią o godz. 18.00. Następnie do godz. 23.00 poszczególne grupy modlić się będą w wyznaczonych intencjach. Czuwanie adoracyjne w kościele zakończy Msza św. w intencji wynagradzania oraz o beatyfikacje Sługi Bożej Rozalii Celakówny i rozwój Dzieła Intronizacji NSPJ. Dalsze czuwanie prowadzone będzie w domach wg. planu.
   
 • Składamy podziękowanie wszystkim członkom dotychczasowej Rady Duszpasterskiej
  Parafii Św. Jadwigi za współpracę w okresie VI kadencji.
   
 • Spotkanie inauguracyjne nowo wybranej Rady  Duszpasterskiej
  Parafii św. Jadwigi będzie w najbliższy wtorek o godz. 18.30. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym ważnym spotkaniu.
   
 • Sesja popularno-naukowa „Służebniczki Dębickie w przestrzeni społeczno-eklezjalnej, blaski i cienie”
  odbędzie się 16 listopada; rozpoczęcie Mszą Świętą we farze Św. Jadwigi o godz. 8.00 zaś od godz. 9.00 w Domu Kultury Śnieżka cykl wykładów poświęconych temu zagadnieniu. Zakończenie o godz. 16.00; Siostry Służebniczki zapraszają do udziału wszystkich dębiczan.  

 • Koncert Cecyliański
  odbędzie się w niedzielę 20 listopada o godz. 17.00 w Kościele p.w. Ducha  Świętego w Dębicy. W programie koncertu utwory muzyki sakralnej w wykonaniu Chóru Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Nowym Sączu.
   
 • Różaniec za zmarłych
  wraz z wypominkami listopadowymi codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych.
   
 • Katechizacja przedmałżeńska
  (tzw. kurs) w formie weekendowej będzie w dniach 18,19,20 listopada (rozpoczęcie piątek o godz. 18.00, sobota od godz. 8.00 – 18.00 i niedziela od godz. 8.00 do 13.00). Katechizacja przeznaczona jest wyłącznie dla par narzeczeńskich zamierzających w najbliższym czasie zawrzeć małżeństwo. Zapisy oraz bliższe informacje w kancelarii Parafii Miłosierdzia Bożego lub telefonicznie 14 6812401. 
   
 • „OD UZALEŻNIENIA DO MIŁOŚCI”
  to temat sesji ewangelizacyjnej poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w  Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 14 listopada 2022 r. –  w poniedziałek o godz. 16.00. Sesję poprowadzi Rafał Porzeziński, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pomysłodawca i twórca programu „Ocaleni” TVP. Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych powyższą tematyką.
   
 • W zakrystii można pobrać „Torbę charytatywną”
  którą należy napełnić wskazanymi produktami, następnie przekazać Caritasowi. W ten sposób możemy bardzo konkretnie pomagać potrzebującym pomocy.