• Tydzień misyjny
  rozpoczyna  się dzisiejszą niedzielą w całej Polsce. Modlimy się za wszystkich misjonarzy i ludy krajów misyjnych. 
   
 • W ramach przygotowania do I Komunii Świętej,
  w środę 26 października będzie spotkanie formacyjne w kościele o godz. 17.00. Zapraszamy uczniów klas III oraz ich rodziców.
   
 • Kurs aspirantów Liturgicznej Służby Ołtarza
  rozpocznie się w sobotę 29 października o godz. 10.00 w Domu Świętej Jadwigi. Do posługi przy ołtarzu zapraszamy chłopców z klasy III Szkoły Podstawowej i starszych. Na Pierwsze spotkanie organizacyjne zapraszamy także rodziców lub opiekunów.

 • Dębicki Pochód Świętych
  pod hasłem „Święte Dzieci Kościoła” odbędzie się w sobotę 29 października. Rozpoczęcie w kościele św. Jadwigi o godz. 10.00 a następnie przemarsz przez miasto z relikwiami świętych ulicami Cmentarną, Rzeszowską, Rynek, Krakowską do kościoła klasztornego: tamże o godz. 11.00 Eucharystia i zakończenie pochodu. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci dębickie z rodzinami i wszelkie wspólnoty duszpasterskie ze wszystkich parafii Dębicy.
   
 • Katechizacja przedmałżeńska
  (tzw. kurs) w formie weekendowej będzie w dniach 18,19,20 listopada (rozpoczęcie piątek o godz. 18.00, sobota od godz. 8.00 – 18.00 i niedziela od godz. 8.00 do 13.00). Katechizacja przeznaczona jest wyłącznie dla par narzeczeńskich zamierzających w najbliższym czasie zawrzeć małżeństwo. Zapisy oraz bliższe informacje w kancelarii Parafii Miłosierdzia Bożego lub telefonicznie 14 6812401.  
   
 • Dziękujemy tym, którzy swoim zaangażowaniem
  pomogli należycie przygotować i  przeżyć Misje Święte w naszej parafii. Najpierw dziękujemy tym osobom, które doręczały zaproszenia; następnie tym, którzy zachęcali innych do wzięcia udziału; dziękujemy wielu osobom modlącym się i poszczącym w intencji dobrych owoców Misji; Dziękujemy Panu Stanisławowi Nylcowi i jego bratu za wykonanie krzyża misyjnego; również wyrażamy wdzięczność Panom Tadeuszowi Kuciembie, Kazimierzowi Pyrsakowi za zdjęcie i ponowne ustawienie krzyża misyjnego; dziękujemy panom Krzysztofowi Klisiowi, Józefowi Ciepińskiemu.  
   
 • Niesiemy pomoc naszym zmarłym
  poprzez modlitwę. Szczególną formą tej modlitwy są tzw. „wypominki” czyli przywoływanie nazwisk i imion osób zmarłych oraz wspólnotowa modlitwa o ich zbawienie. Wypominki roczne i listopadowe są przyjmowane w kancelarii parafii.
   
 • Msza Święta Młodych 
  pod przewodnictwem Biskupa Artura Ważnego będzie celebrowana w Parafii Matki Bożej Anielskiej  w niedzielę 30 października o godz. 19.30.  Zapraszamy do udziału.

 


Wybory do Rady Duszpasterskiej Parafii Św. Jadwigi w Dębicy

 Wybory do Rady Duszpasterskiej odbywają się w dzisiejszą niedziele, 23 października. Z podanej poniżej listy kandydatów należy wpisać na kartce jedną osobę i wrzucić do koszyczka podczas składki. Nazwisko i ulica zamieszkania podawane są za zgodą tych osób. Przypominamy: Rada Duszpasterska Parafii Św. Jadwigi składa się z 25 osób. Do Rady wchodzą z urzędu 5 osób, z wyboru 15 osób, z nominacji proboszcza 5 osób. Tak więc wybieramy 15 osób z listy.

Lista kandydatów do Rady Duszpasterskiej

 1. Aletański Andrzej, zam. ul. Świętosława
 2. Świstak Maria, zam. Cmentarna
 3. Łoch Robert, zam. ul. Cmentarna
 4. Łoch Lucyna, zam. ul. Cmentarna
 5. Drąg Łukasz, zam. ul. Świętosława
 6. Sulisz Anna, zam. ul. Puszkina
 7. Stawarski Adam , zam. ul. Świętosława
 8. Nowak – Stawarska Małgorzata ul. Świętosława
 9. Bielatowicz Elżbieta, zam. ul. Cmentarna,
 10. Dobosz Andrzej , zam. ul. Malinowa
 11. Kuciemba Tadeusz, zam. ul. Świętosława,
 12. Wróbel Marta, zam. ul. Świętosława
 13. Zagórska Ewa zam. ul. Grottgera
 14. Róg Helena, zam. ul. Cmentarna
 15. Pisarczyk Grażyna , zam. Świętosława
 16. Bochenek Alicja zam. ul. Świętosława
 17. Bochenek Stanisław, zam. ul. Świętosława
 18. Pietruszewska Agnieszka zam. ul. Cmentarna
 19. Pietruszewski Krzysztof zam. ul. Cmentarna
 20. Goleń Piotr, zam. ul. Wyspiańskiego
 21. Bachara Edyta z ul. Sobieskiego
 22. Sok Marek z ul. Rzecznej
 23. Nowak Jacek z ul. Poddęby
 24. Stalec Magdalena z ul. Tuwima