• Relikwie Św. Faustyny
  przyjmuje dzisiaj na stałe nasza parafia. Uroczyste przekazanie będzie podczas Mszy św. o godz. 10.30 a dokona tego Matka Generalna Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia Siostra  Miriam – Anna Janiec nasza rodaczka wraz z drugą rodaczką Siostrą Margaretą - Anetą Czuchro. Matka Generalna ponadto skieruje do nas słowo na zakończenie wszystkich mszy. 

 • Pierwszy czwartek i piątek przypadają w tym tygodniu.
  W czwartek adoracja wynagradzająca za grzechy zaniechania bronienia Wiary i Kościoła będzie bezpośrednio po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwo ku czci NSPJ będzie po mszy o godz. 7.00; 8.00; 16.00; 18.00. Spowiedź popołudniowa już od godz. 15.00.
   
 • Z posługa sakramentalną do chorych
  kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30. Prosimy o powiadomienie tychże osób i odpowiednie przygotowanie.
   
 • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych;
  w dni powszednie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00.
   
 • Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych
  będzie w środę 5 października o godz. 19.00 w Domu św. Jadwigi.
 • Przyjmujemy już tzw. „wypominki za zmarłych”: r
  oczne i listopadowe. Prosimy o czytelną pisownię imion i nazwisk.
   
 • Prosimy bo zgłaszanie kandydatów
  do nowej Rady Duszpasterskiej Parafii Św. Jadwigi. Jak dotychczas została zgłoszona jedna osoba.
   
 • VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka
  do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II w Łagiewnikach odbędzie się w sobotę 8 października. Gościem specjalnym będzie pani Louise Ward z Kanady – założycielka ruchu margaretek.
   
 • Wybory do Rady Duszpasterskiej VII kadencji Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.
  Zgodnie z postanowieniem Biskupa Diecezjalnego, wybory do Rady Duszpasterskiej VII kadencji, odbędą się 23 października 2022 roku. Kandydatów do rady można zgłaszać do 15 października włącznie, pisemnie podając imię i nazwisko kandydata, adres i telefon, oraz krótkie uzasadnienie wraz z potwierdzeniem zamiaru kandydowania oraz swoje dane adresowe. Zaklejoną kopertę z napisem „Kandydat do Rady Duszpasterskiej” składamy na niedzielnej tacy, pocztą lub doręczamy osobiście do kancelarii.


 MISJE ŚWIĘTE
w Parafii Świętej Jadwigi w Dębicy

Odbędą się w dniach 9-16 października 2022 roku. Zapraszamy wszystkich parafian, wierzących, wątpiących i niewierzących. Być może umocnimy wiarę, wyprostujemy ścieżki i odnajdziemy światło.  Bądź otwarty i nie bój się Boga!