• Nabożeństwa Różańcowe
  rozpoczną się w najbliższą sobotę. W dni powszednie nabożeństwo będzie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich, szczególnie rodziny z dziećmi.
   
 • Uroczystość wprowadzenia relikwii Świętej Siostry Faustyny
  do naszego kościoła będzie w najbliższą niedzielę o godz. 10.30. Relikwie przekaże Matka Generalna Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia s. Miriam, Anna Janiec, pochodząca z Parafii św. Jadwigi w Dębicy. Matka Miriam skieruje również  w czasie każdej Mszy św. słowo o Bożym Miłosierdziu. Przypominamy, że Św. Siostra Faustyna należała do Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, prowadzonego obecnie przez Matkę Miriam.
   
 • Pierwsza sobota
  przypada w najbliższym tygodniu. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie po mszy o godz. 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd do Tuchowa
  z racji 18 Rocznicy Zawierzenia Wspólnot Rycerstwa Niepokalanej Matce Bożej Tuchowskiej. Wyjazd w dniu 2 października o godz. 13.30 z parkingu; koszt 25 zł; zapisy do 30 września tel. 510556107.
   
 • Jeżeli do kogoś jeszcze nie dotarło zaproszenie
  do udziału w Misjach Świętych można je otrzymać w zakrystii. 


MISJE ŚWIĘTE
w Parafii Świętej Jadwigi w Dębicy

Odbędą się w dniach 9-16 października 2022 roku. Zapraszamy wszystkich parafian, wierzących, wątpiących i niewierzących. Być może umocnimy wiarę, wyprostujemy ścieżki i odnajdziemy światło.  Bądź otwarty i nie bój się Boga!

 


Wybory do Rady Duszpasterskiej
VII kadencji Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.

Zgodnie z postanowieniem Biskupa Diecezjalnego, ogłaszamy wybory do Rady Duszpasterskiej VII kadencji, które odbędą się 23 października 2022 roku. Kandydatów do rady można zgłaszać do 15 października włącznie, pisemnie podając imię i nazwisko kandydata, adres i telefon, oraz krótkie uzasadnienie wraz z potwierdzeniem zamiaru kandydowania oraz swoje dane adresowe. Zaklejoną kopertę z napisem „Kandydat do Rady Duszpasterskiej” składamy na niedzielnej tacy, pocztą lub doręczamy osobiście do kancelarii.