• Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  przypada w poniedziałek 15 sierpnia; jest to święto obowiązkowe. Msze św. będą celebrowane wg niedzielnego porządku. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i owoców: Caritas tradycyjnie już przygotował wiązanki ziół i kwiatów, które będzie można zabrać składając  drobną ofiarę na potrzeby biednych. Kazania wygłosi o. Marek Rostkowski ze Zgromadzenia Oblatów NMP, który podzieli się również swoim doświadczeniem w animacji misyjnej a po mszach będzie rozprowadzał kalendarze.
   
 • XXXI Pielgrzymka Piesza Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
  do Sanktuarium Maryjnego w Zawadzie w intencji trzeźwości wyruszy w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 13.30 z kościoła Św. Jadwigi w Dębicy. W programie pielgrzymki na trasie: Droga Krzyżowa, konferencja, modlitwa, świadectwa, śpiew oraz możliwość podjęcia przyrzeczeń abstynenckich. Msza św. w Zawadzie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do udziału. Na powrót, będą podstawione w Zawadzie o godz. 18.00 dodatkowe autobusy MKS, którymi będzie można powrócić do Dębicy.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie we wtorek 16 sierpnia bezpośrednio po wieczornej mszy.
   
 • Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę
  pod hasłem „Chrystus naszą Paschą” wyrusza w środę 17 sierpnia z Placu Katedralnego w Tarnowie. O godz. 7.30 będzie celebrowana Eucharystia rozpoczynająca tegoroczne pielgrzymowanie. W tym roku Pielgrzymka powróciła do normalnego sposobu pielgrzymowania. Polecamy w modlitwach wszystkich pielgrzymujących oraz organizatorów.

 • Tradycją Dębicy są apele pielgrzymkowe
  w parafiach dębickich.  Zapraszamy do udziału wszystkich pragnących włączyć się w modlitwę o skuteczny owoc pielgrzymowania. Każdego dnia spotkania rozpoczynać będą się o godz. 20.00 w następującej kolejności:
  17. VIII (środa) – Parafia św. Jadwigi Śląskiej
  18. VIII (czwartek) – Parafia św. Krzyża i MB Bolesnej
  19. VIII (piątek) – Parafia Miłosierdzia Bożego
  20. VIII (sobota) – Parafia Ducha Świętego i MB Anielskiej
  21. VIII (niedziela) – Parafia św. Jadwigi Śląskiej
  22. VIII (poniedziałek) – Parafia św. Krzyża i MB Bolesnej
  23. VIII (wtorek) – Parafia Miłosierdzia Bożego
  24. VIII (środa) – Parafia Ducha Świętego i MB Anielskiej
 •  Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę w czwartek 25 sierpnia.  Zapisy tel. 510556107 lub w kancelarii parafii; koszt 80 zł; wyjazd godz. 5.00 z Placu Solidarności.
   
 • Msza św. w intencji s. Wieńczysławy,
  kończącej pracę w naszej parafii będzie w niedzielę 21 sierpnia o godz. 10.30. Zapraszamy do udziału.