• Trwa oktawa Bożego Ciała;
  zapraszamy do udziału w wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 oraz procesji eucharystycznej. Zachęcamy młode rodziny do uczestnictwa z dziećmi w tym nabożeństwie.
   
 • Nabożeństwa czerwcowe
  odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. zaś w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
   
 • Zakończenie oktawy Bożego Ciała
  będzie w czwartek, połączone z tradycyjnym błogosławieństwem dzieci i wianków; Msze św. z procesją będą o godz. 16.00 i 18.00. Zapraszamy zwłaszcza rodziców z małymi dziećmi.
   
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  przypada w piątek 24 czerwca. Msze św. będą celebrowane o godz. 6.00, 7.00, 8.00 i 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich czcicieli Bożego Serca. 
 •  
 • Nabożeństwa na zakończenie roku szkolnego będą odprawiane w piątek 24 czerwca:
  o godz. 8.00 – młodzież I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Nr 4;
  o godz. 9.30 – dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej Nr 9.
  Zapraszamy do udziału w tym dziękczynieniu zaś rodziców prosimy o przypomnienie swoim pociechom, by podziękowali Bogu za miniony rok szkolny.
   
 • Składamy podziękowania wszystkim,
  którzy włączyli się w przygotowania  i przebieg Uroczystości Bożego Ciała. Jest to spora grupa parafian i nie tylko. Szczególne dziękujemy osobom przygotowującym ołtarze a szczególnie siostrze Wienczysławie koordynatorce tych prac oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel.
   
 • Ogólnopolska Pielgrzymka na Jasną Górę
  w intencji trzeźwości Narodu pod hasłem „POSŁANI-TRZEŹWI-WOLNI” odbywa się 18 i 19 czerwca br.. W pielgrzymce bierze udział kilkudziesięcioosobowa grupa Krucjaty Wyzwolenia Człowieka działającej przy naszej parafii. W modlitwach polecamy wszystkich pielgrzymów oraz dzieło wspólnoty KWC.
   
 • Siostra Wieńczysława – Teresa Gargas
  po ponad 15 latach pracy w naszej parafii – prowadzenie Świetlicy Nazaret, Caritas, strojenie kościoła, troska o szaty liturgiczne - decyzją władz zakonnych została mianowana przełożoną wspólnoty Sióstr Służebniczek w Witkowicach k. Ropczyc. Jesteśmy wdzięczni za lata pracy i jednocześnie zobowiązani do modlitewnej pamięci. Okazją do podziękowań będzie Msza św., której termin zostanie ustalony i podany do wiadomości.   

 


Warsztat Terapii Zajęciowej w Dębicy

prowadzi nabór kandydatów na uczestników rehabilitacji społecznej i zawodowej. Zapraszamy dorosłe osoby z niepełnosprawnościami w stopniu umiarkowanym bądź znacznym. Szczegółowe informacje dostępne w placówce WTZ przy ul. Sienkiewicza 1, tel. 14 682 55 00.