• Uroczystość odpustową
  związaną z tytułem kościoła pod wezwaniem Ducha Świętego przeżywa sąsiednia Parafia Matki Bożej Anielskiej. Suma odpustowa będzie o godz. 12.00. Duszpasterze zapraszają do udziału. 
   
 • Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
  przypada w najbliższą niedzielę. W tym dniu kończy się również okres Komunii św. wielkanocnej.  
   
 • Sakrament Bierzmowania
  przyjmie młodzież naszej parafii w najbliższy czwartek o godz. 18.00. szafarzem sakramentu będzie biskup Leszek Leszkiewicz. Zachęcamy do modlitwy w intencji bierzmowanych.
   
 • Święto Matki Kościoła
  przypada w poniedziałek. Msze św. będą celebrowane tak jak w dzień powszedni.
   
 • Męski Różaniec w Dębicy
  odbędzie się w niedzielę 12 czerwca: godz. 14:00 Eucharystia, Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja różańcowa ulicami miasta oraz spotkanie formacyjne. Zapraszamy!
   
 • Straż Honorowa NSPJ
  organizuje wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Arcybractwa w dniu 18 czerwca: wyjazd z Placu Solidarności o godz. 4.45, koszt 60 zł, zgłoszenia tel. 500601717. Zapraszamy do udziału czcicieli Bożego Serca.
   
 • Składka inwestycyjna
  będzie w najbliższą niedzielę. Prowadzimy widoczne remonty i z tego tytułu mamy pewne zobowiązania. Za wszelkie ofiary dziękujemy.
   
 • Kolejna Wieczornica
  na temat „Rodzina – od niej wszystko się zaczyna” będzie w środę 8 czerwca o godz. 19.00 w Domu Generalnym SS. Służebniczek przy ul. Bojanowskiego.


DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMY

W imieniu wszystkich sióstr służebniczek dziękujemy serdecznie KAPŁANOM - DUSZPASTERZOM i WIERNYM PARAFII  za duchową łączność z nami w dziękczynieniu Bogu za dar beatyfikacji i wspólne świętowanie 150. rocznicy śmierci Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego. 13 czerwca br. kończy się ten szczególny dla nas rok, ale kulminacyjnym akcentem tego wydarzenia jest Ogólnopolskie Spotkanie Modlitewne Czcicieli Bł. Edmunda Bojanowskiego na Jasnej Górze, na które wszystkich ZAPRASZAMY w sobotę, 25 czerwca 2022 r. Będziemy razem modlić się o kanonizację bł. Edmunda i powierzać Maryi intencje, które nosimy w sercach. Siostry organizują autokarowy wyjazd do Częstochowy. Zgłoszenia i informacje można uzyskać u Siostry Elizy Sułkowskiej, nr tel. 502 116 878 lub w kancelarii parafialnej, nr tel. 14/683 34 45. Zachęcamy również do oglądania transmisji tego wydarzenia w Telewizji TRWAM.  s. M. Maksymilla Pliszka Przełożona Generalna Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP

 


Intencje Apostolstwa Modlitwy

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.