• Uroczystość Wniebowstąpienia
    Pańskiego przypada w najbliższą niedzielę.
     
  • Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego
    rozpoczyna się w najbliższy piątek 27 maja – będzie odprawiana w dni powszednie po mszy o godz. 18.00 zaś w niedzielę po mszy o godz. 7.30.

 


„Z GRZECHU DO WOLNOŚCI”

to temat sesji ewangelizacyjnej poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w  Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 23 maja 2022 r. –  w poniedziałek o godz. 16.00.  Prelekcje i świadectwa wygłoszą: Grzegorz Czerwicki, autor książki  „Nie jesteś skazany”, ewangelizator w zakładach karnych, autor programów profilaktycznych dla młodzieży „Skazany na wolność; oraz Renata Czerwicka, żona Grzegorza, Naczelna Redaktor Wydawnictwa RTCK i współautorka książki „Nie jesteś skazany”.  

Podczas prelekcji i świadectw przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Wychodzenie z ciemności grzechu do światła życia – osobista droga przemiany i wyzwolenia; Służba i ewangelizacja wobec rodziny, młodzieży, uzależnionych i osadzonych. Sesja zakończy się Mszą Św. o godz. 18.00 w intencji osób uzależnionych i ich rodzin. Do udziału w sesji zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych powyższą tematyką.