• Biały tydzień,
  to codzienne spotkania dzieci pierwszokomunijnych na Eucharystii o godz. 18.00 mające na celu umacniania więzi z Chrystusem. W każdym dniu podejmowane są też inne tematy rozwijające wiarę dziecka. Rodziców prosimy o uczestnictwo w tych spotkaniach.
   
 • Rocznica Pierwszej Komunii
  świętej dla dzieci z klas czwartych Szkoły Podstawowej Nr 9 będzie w najbliższą niedzielę o godz. 12.00. W związku z tym prosimy, aby osoby uczestniczące zwykle o tej godzinie we Mszy św. wybrały w tym dniu inną godzinę. Rodziny tychże dzieci zachęcamy do ofiarowania w ich intencji Komunii Świętej.  
   
 • Spowiedź dzieci z klas czwartych
  przed rocznicą będzie w piątek o godz. 17.00. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom w dobrym przygotowaniu się do spowiedzi (dla niektórych dzieci będzie to dopiero druga spowiedź) a także stworzeniu właściwej atmosfery religijnej dla tego wydarzenia.
   
 • Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach Majowych
  odprawianych w dni powszednie po wieczornej mszy zaś w niedziele o godz. 18.00. 
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza na adoracje Najświętszego Sakramentu 20 maja o godz. 19.30. Temat spotkania to: „Komunia”. 
   
 • Msza św. w szóstą rocznicę śmierci Matki Celiny Czechowskiej
  długoletniej Matki Generalnej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich będzie w niedzielę 22 maja o godz. 10.30.
   
 • Pielgrzymkę do Włoch,
  samolotowo-autobusową organizuje Parafia św. Jadwigi w dniach od 24 do 29 czerwca. W programie przewidziane jest zwiedzanie m.in. Rzymu, Watykanu – grób św. Jana Pawła II, Monte Cassino – polscy żołnierze, San Giovanni Rotondo – św. Ojciec Pio, Monte Sant Angelo – Sanktuarium św. Michała Archanioła, Lanciano – cud Eucharystyczny, Manoppello – cudowne oblicze Chrystusa a także udział w modlitwie „Anioł Pański” z papieżem Franciszkiem. Koszt 3370 PLN i 80 Euro. Zapisy i szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej do 19 maja włącznie.
   
 • Beatyfikacja Pauliny Jaricot (1799-1862)
  założycielki Żywego Różańca a także Dzieła Rozkrzewiania Wiary będzie w najbliższą niedzielę 22 maja w Lyonie o godz. 15.00. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu – prawdopodobnie będzie transmisja – a także do modlitwy wdzięczności, szczególnie członków Róż Żywego Różańca.  
   
 • Na Wieczorne zamyślenia z Matką Celiną Czechowską „Kobietą czasu otwartego”
  zapraszają Siostry Służebniczki na we wtorek, 24 maja o godz. 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy, ul. Akademicka 10. Spotkanie organizowane jest w 6-tą rocznicę śmierci długoletniej przełożonej generalnej, znanej w naszym środowisku dębickim.

„Z GRZECHU DO WOLNOŚCI” to temat sesji ewangelizacyjnej poświęconej problematyce uzależnień i zniewoleń organizowanej przez Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w  Parafii Św. Jadwigi w Dębicy w dniu 23 maja 2022 r. –  w poniedziałek o godz. 16.00. 
Prelekcje i świadectwa wygłoszą: Grzegorz Czerwicki, autor książki  „Nie jesteś skazany”, ewangelizator w zakładach karnych, autor programów profilaktycznych dla młodzieży „Skazany na wolność; oraz Renata Czerwicka, żona Grzegorza, Naczelna Redaktor Wydawnictwa RTCK i współautorka książki „Nie jesteś skazany”.
Podczas prelekcji i świadectw przedstawione zostaną następujące zagadnienia: Wychodzenie z ciemności grzechu do światła życia – osobista droga przemiany i wyzwolenia; Służba i ewangelizacja wobec rodziny, młodzieży, uzależnionych i osadzonych.
Sesja zakończy się Mszą Św. o godz. 18.00 w intencji osób uzależnionych i ich rodzin. Do udziału w sesji zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych powyższą tematyką.
Sesja będzie również transmitowana. Link do transmisji jest na stronie internetowej Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.