• Nabożeństwa majowe
  rozpoczynają się w dzisiejszą niedzielę o godz. 18.00. W dni powszednie nabożeństwa będą odprawiane bezpośrednio po wieczornej mszy czyli ok. godz. 18.30, zaś w niedziele o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego udziału zwłaszcza dzieci szkolne. Podtrzymujmy również tradycję śpiewanie „majówek” przy kapliczkach i krzyżach przydrożnych. W wielu rodzinach jest praktykowane śpiewanie „majówki” w ramach wieczornej modlitwy.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Różańcowych
  będzie dzisiaj o godz. 16.00. Podobnie będzie w czerwcu a w miesiącach wakacyjnych czyli w lipcu i sierpniu – bezpośrednio po mszy o godz. 6.00.
   
 • Uroczystość NMP Królowej Polski
  i zarazem Święto Narodowe przypada we wtorek 3 maja. O godz. 10.30 - ceremoniał patriotyczny na Rynku; o godz. 11.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny na Placu Solidarności a po jej zakończeniu złożenie wiązanek kwiatów pod Figurą Matki Bożej na Placu Gryfitów. Wieczorem o godz. 18.00 w DK Mors wręczenie tytułu „Zasłużony dla Powiatu Dębickiego” i premiera musicalu „Dźwięki muzyki” w wykonaniu dębiczan i nie tylko, pod dyrekcją Pawła Adamka.
   
 • Msze święte
  w dniu 3 Maja będą sprawowane tak jak w dzień powszedni.
   
 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. W czwartek adoracja wynagradzająca za lekceważenie pogłębiania swojej wiary co prowadzi do jej utraty będzie bezpośrednio po wieczornej mszy. W piątek nabożeństwo ku czci NSPJ będzie o godz. 7.00; 8.00; 16.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi już od godz. 15.00. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie o godz. 7.00; 8.00 i 18.00.
   
 • Z posługą sakramentalną do chorych
  kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30 z wyjątkiem Ks. Jana Majochy i Ks. Rafała Jagody, którzy odwiedzą swoich chorych, w tym dniu od godz. 13.00 (ze względu na udział w komisji maturalnej). Prosimy o uwzględnienie tej zmiany. Prosimy także o telefoniczne zgłaszanie chorych, którzy chcą odwiedzin kapłana w pierwsze piątki. To zgłoszenie będzie już na stałe, gdyż w przyszłym miesiącu już nie będzie potrzeby zgłaszania chorych; zostaną odwiedzeni ci, którzy byli zgłoszeni na majowy pierwszy piątek.  
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Łagiewnik w dniu 14 maja na spotkanie modlitewne. Wyjazd o godz. 7.00, koszt 40 zł, zapisy tel. 510556107 lub w kancelarii.