• Nowenna do Św. Józefa
  przed uroczystością 19 marca jest odprawiana codziennie:  niedziela po Mszy św. o godz. 8.30; dni powszednie po wieczornej Mszy św. .
   
 • Wielkopostne nabożeństwa pokutne:
  Droga Krzyżowa
  – piątek godz. 8.30; 15.00; 17.00; 19.30, dla młodzieży; sobota – godz. 11.00, dla dzieci. 
  Gorzkie Żale – niedziela godz. 16.00 i 18.00.
  Wszystkie nabożeństwa są transmitowane również drogą internetową.
   
 • Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej
  oraz ich rodziców zapraszamy w sobotę 19 marca o godz. 11.00 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Po nabożeństwie będzie spotkanie organizacyjne.
   
 • Męski Różaniec w Dębicy
  odbędzie się dziś /13.03/. O godzinie 14:00 eucharystia, koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja różańcowa ulicami miasta. Zapraszamy!
   
 • Regionalne spotkanie Wojowników Maryi
  odbędzie się 17 marca /czwartek/ w kościele św. Jadwigi. O godzinie 18:00 msza święta, adoracja, różaniec i spotkanie formacyjne. Zapraszamy wszystkich mężczyzn od 18- 50 roku życia. Jeżeli chcesz zostać Wojownikiem Maryi to spotkanie jest dla ciebie.. Tel. 889224033.
   
 • Spotkanie z cyklu „Wieczornice – rozmowy na ważne tematy społeczne”
  odbędzie się w najbliższą środę 16 marca o godz. 19.00 w Domu Generalnym SS. Służebniczek przy ul. Bojanowskiego 10. Tematem prowadzonym przez Ks. Janusza Królikowskiego będzie „Post, modlitwa, jałmużna czy hedonizm, egoizm i laicyzm”.
   
 • Spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent
  będzie 15 marca  o godz. 18.00 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy.


 Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Otrzymujemy informacje o przyjmowaniu uchodźców przez rodziny z naszej parafii. Jest to piękny gest miłosierdzia i solidarności z Ukrainą w obliczu barbarzyńskiej wojny spowodowanej agresją  Rosji. Instytucje pomocowe, jak na razie radzą sobie nieźle lecz musimy mieć świadomość, że jest to dopiero początek niesionej pomocy. Panuje pewne zamieszanie, ale jest to spowodowane masą problemów nie tylko materialnych lecz także logistycznych i prawnych. Mamy nadzieję, że to wszystko się „dotrze” i uchodźcy będą mogli czuć się nie tylko bezpiecznie, ale też i dobrze mimo skromnych warunków na jakie stać rodziny przyjmujące tychże ludzi. W związku z tym prosimy te rodziny z naszej parafii, które przyjęły uciekinierów o kontakt telefoniczny lub osobisty z kancelarią celem określenia potrzeb a także zorientowania się jak jest skala niesionej pomocy. Parafialny Zespół Caritas, będzie wspomagał tak uchodźców jak i rodziny, które użyczyły im swojego schronienia. Ponadto parafia przygotowuje miejsca noclegowe dla 15 osób, które potrzebują jedynie odpoczynku (1-3 dni) w dalszej drodze do celu swej ucieczki. Będzie to możliwe od czwartku 17 marca.  

 


Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
„Budować na skale – na Chrystusie”

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka odbywać się będą w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy, w dniach 14-16 marca 2022 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach popołudniowych od godz. 15.00. Rekolekcje będą transmitowane: link zamieszczony jest na stronie internetowej Parafii Św. Jadwigi w Dębicy. Prosimy o modlitwę w intencji tychże rekolekcji.


Paczka dla Ukrainy

 Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję PACZKA DLA UKRAINY. Nasza parafia poproszona została o przygotowanie dwudziestu, 17 kilogramowych paczek zawierających żywność i najniezbędniejsze środki higieniczne oraz proste leki przeciwbólowe. Musimy je przygotować w najbliższym tygodniu.

Prosimy wszystkich, którzy chcą pomóc Ukrainie o dostarczenie do naszego Caritasu produktów wymienionych na stronach internetowych Caritas Diecezji Tarnowskiej, Paczka dla Ukrainy.

Dary przyjmujemy codziennie od 8.00 – 10.00 w Caritasie a po południu od 17.00 – 18.00 w kancelarii.