• Nabożeństwo Czterdziestogodzinne
  poprzedzające Wielki Post rozpocznie się w najbliższą niedzielę. Po każdej mszy będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja wynagradzająca. Program na poniedziałek i wtorek zostanie podany w najbliższą niedzielę.
   
 • Składamy podziękowanie
  wszystkim parafianom za finansowe wsparcie naszej parafii. Składka zebrana w ostatnią niedzielę wyniosła ponad 19 tys. zł. Pozwoli nam to na zrównoważenie budżetu parafii. Mamy nadzieję, że uruchomiona przez rząd tarcza antyinflacyjna zredukuje „kosmiczne rachunki” za energię.
   
 • Rejonowe spotkanie Domowego Kościoła
  oraz Ruchu Światło Życie odbędzie się we wtorek 22 lutego w kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy, Eucharystią o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie animatorów Kręgów Domowego Kościoła.
   
 • Regionalne spotkanie Wojowników Maryi
  odbędzie się 24 lutego /czwartek/ w kościele św. Jadwigi. O godz. 18.00 Msza św., adoracja, różaniec i spotkanie formacyjne. Zapraszamy wszystkich mężczyzn od 18-50 roku życia. Jeżeli chcesz zostać Wojownikiem Maryi to spotkanie jest dla ciebie. Tel. Kontaktowy 889224033.
   
 • Noc czuwania o błogosławieństwo dla Polski
  odbędzie się 26/27 lutego w kościele Matki Bożej Anielskiej w Dębicy. W łączności z całą Polską będziemy prosili słowami św. Jana Pawła II „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi”. Zapraszają Wojownicy Maryi, Męski Różaniec w Dębicy, Krucjata Wyzwolenia człowieka oraz Domowy Kościół. Rozpoczęcie o godz. 21.00.