• Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
  rozpoczyna się w najbliższy wtorek 18 stycznia. W modlitwach będziemy prosić o spełnienie woli Chrystusa „Ojcze spraw, aby oni stanowili jedno”.

 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza na kolejne spotkanie 21 stycznia o godz. 19.30 do Kościoła św. Jadwigi. Tym razem będzie to czas „kolędowania”, wspólny śpiew kolęd i rozważanie Słowa Bożego, to dobra okazja by jeszcze raz zgłębić tajemnicę Boga, który jest blisko każdego człowieka.

 • Pewne osoby przynoszą systematycznie
  jakieś publikacje, pisemka, obrazki, gazety czasami niezgodne z nauką katolicką, pisemka świeckie a nawet zapalają świeczki w przedsionku na parapecie okna co może zagrażać bezpieczeństwu. Prosimy tego nie czynić ponieważ za wszelkie publikacje umieszczane w kościele jest odpowiedzialny proboszcz.
   
 • Dzień Babci przypada w piątek i Dzień Dziadka przypada w sobotę.
  Są to okazje do wyrażenia szacunku i wdzięczności wobec osób, które szczególną miłością darzą swoje wnuki. Pamiętajmy o nich i nie tylko złóżmy życzenia lecz pomyślmy o modlitwie w ich intencji a może i pomocy jakiej potrzebują, a w cichości swojego cierpienia wcale o tym nie mówią. Ponadto niech wnuki pamiętają, że babcia i dziadek to nie bank bezzwrotnych pożyczek.