• Uroczystość Objawienia Pańskiego
  przypada w czwartek 6 stycznia. Porządek nabożeństw tak jak w każdą niedzielę; jest to święto obowiązkowe. Podczas każdej mszy będzie można poświęcić złoto, mirrę kadzidło i kredę.
   
 • Orszak Trzech Króli w Dębicy
  po hasłem „Dziś dzień wesoły” wyruszy z placu przed kościołem Ducha Świętego po mszy o godz. 12.00 i podążać będzie ulicami Chopina, Ks. Nosala, Sobieskiego do Rynku gdzie Trzej Królowie złożą pokłon Świętej Rodzinie. Jest to wspaniała okazja do przeżywania treści Bożego Narodzenia i wspólnotowego dawania świadectwa wierze.  
   
 • Pierwszy czwartek i piątek
  przypadają w tym tygodniu. W czwartek nie będzie adoracji z racji Uroczystości Objawienia Pańskiego. W piątek nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą o godz. 7.00; 8.00; 16.00 i 18.00. Spowiedź popołudniowa od godz. 15.00. 
   
 • Z posługą sakramentalną do chorych
  kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30. Nadal prosimy o telefoniczne zgłaszanie chorych. Jeżeli w domu jest zachorowanie wirusowe to należy wizytę odłożyć do następnego miesiąca.
   
 • Program wizyt kolędowych
  na pierwszy tydzień nowego roku będzie podany tylko na stronach internetowych parafii oraz w informacjach podanych podczas mszy w niedzielę 2 stycznia.  Prosimy o zgłoszenia zamiaru przyjęcia duszpasterza do 31 grudnia, ponieważ musimy ułożyć plan tych wizyt. Jeżeli kolęda na jakiejś ulicy będzie ogłoszona w określonym terminie to późniejsze odwiedziny już nie będą możliwe.
   
 • Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  w naszej Parafii zaprasza swoich członków i ich rodziny w niedzielę 9 stycznia na Mszę Świętą wspólnotową o godz. 14.00, po której będzie  wspólne kolędowanie połączone z godziną świadectw.
   
 • Wobec zapytań o kurs przedmałżeński
  informujemy, że jest on planowany na wiosnę 2022 roku w formie weekendowej (piątek wieczór, cała sobota i połowa niedzieli). Prosimy śledzić informacje na stronach naszej parafii.
   
 • Dzisiaj nabożeństwo dla Róż Żywego Różańca
  o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie. Zwracamy się z prośbą o uzupełnienie składów osobowych poszczególnych Róż. W każdej Róży powinno być 20 osób podejmujących ciągłą modlitwę różańcową. Prosimy także o wpisywanie się na listę adoracji Najświętszego Sakramentu – można to uczynić telefonicznie.