• Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa
  w intencji wpraszania trzeźwości w Narodzie odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 września. Wezmą w nie udział członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
   
 • Przygotowanie do sakramentu bierzmowania
  rozpoczyna się już we wrześniu. W tym roku będzie przebiegało w nieco zmienionej formie w oparciu o nowy diecezjalny program przygotowania. Kandydaci do sakramentu w najbliższym czasie powinni złożyć deklarację chęci przygotowywania się do sakramentu w naszej parafii. Uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej nr 9 mogą to uczynić w ramach swoich lekcji religii, pozostałych prosimy o kontakt z kancelarią parafialną lub bezpośrednio z ks. Stanisławem odpowiedzialnym za przygotowanie.
   
 • Przygotowanie do I Spowiedzi i Komunii
  świętej również rozpoczyna się we wrześniu. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 23 września o godz. 18.45 w Kościele św. Jadwigi
   
 • Kurs lektorski dla Dekanatu Dębica – Wschód,
  rozpocznie się 25 września w parafii św. Jadwigi w Dębicy. Zapraszamy chętnych chłopców którzy ukończyli 13 rok życia i chcieliby poprzez czytanie Słowa Bożego podczas liturgii służyć Bogu i całej parafii. Kurs będzie się odbywał przez 5 kolejnych sobót. Pierwsze spotkanie i zapisy 25 września o godz. 9.00 w Domu św. Jadwigi. Prosimy rodziców o zachętę dla swoich synów by liturgia sprawowana w naszej parafii była pełna – w bowiem ważną funkcję mają ministranci i lektorzy. 
   
 • Stary Cmentarz w Dębicy
  został prawnie przekazany Miastu Dębica. Wszelkie sprawy związane z pogrzebem, remontem grobu, zmianą dysponenta oraz inne,  muszą być załatwiane w Urzędzie Miasta. Dziękujemy tym, którzy włożyli trud w dokonanie tej zmiany a wszystkich prosimy o wspieranie działań jakie będzie podejmowało miasto tak przy renowacji cmentarza jak i jego należytym utrzymaniu.
   
 • Remont dachu na kościele i Domu św. Jadwigi
  został zakończony. Dach na kościele został gruntownie przeglądnięty, wszelkie dostrzeżone nieszczelności usunięte, rynny wyczyszczone i w wielu miejscach wzmocnione. Na budynku św. Jadwigi wymieniono wszystkie okucia blacharskie, rynny i rury spustowe, nowy daszek nad wejściem oraz wykonano nowe okładziny na kominach wentylacyjnych. Dach nad dzwonnicą jest w dobrym stanie. Pozostaje jeszcze wymiana daszków przy bramie od ul. Cmentarnej, które już dożyły swojego czasu. Wszystkim składającym ofiary na pokrycie tej inwestycji składamy podziękowanie.