• Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce.
  Codziennie będziemy polecać w modlitwach sprawę dobrego chrześcijańskiego wychowania zwłaszcza w rodzinach.
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w poniedziałek 13.września bezpośrednio po wieczornej mszy. Zapraszamy do udziału.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w czwartek 16 września po wieczornej mszy.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  po wakacyjnej przerwie wznawia spotkania. Serdecznie zapraszamy wszystkich na comiesięczne czuwanie modlitewne. Temat wrześniowy to : Najświętsza Ofiara. W programie konferencja, adoracja i wspaniała oprawa muzyczna. Zapraszamy 17 września na godz. 19.30 do kościoła św. Jadwigi.
   
 • Zbiórka do puszek
  przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie będzie przeprowadzona w najbliższą niedzielę.
   
 • Diecezjalna Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ
  po hasłem „Boskie Serce Jezusa – źródłem kapłańskich powołań” odbędzie się 24 września w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Rozpoczęcie o godz. 17.00; informacje i zgłoszenia udziału w pielgrzymce - tel. 500 601 717. 
   
 • Grupa Apostolska Młodzieży,
  Zapraszamy młodych z klas 8 i szkoły średniej, na cotygodniowe spotkania. Najbliższe, na którym będzie można się zapisać odbędzie się w piątek 17 września. Spotkania rozpoczynają się w każdy piątek o godz. 19.oo i kończą Apelem o  21.oo.
   
 • Rozmowy na tematy społeczne
  organizowane przez Siostry Służebniczki zaplanowane są na dzień 22 września o godz. 19.00 w Domu Sióstr przy ul. Bojanowskiego. Dyskusję „o nadziei w czasach zagrożonej nadziei” poprowadzi ks. Dr hab. Ireneusz Stolarczyk.


XXXIX Pielgrzymka Ludzi Pracy

na Jasną Górę pod hasłem: „Tobie matko Zawierzamy Ojczyznę i Ludzi Pracy” odbędzie się 18-19 września. Zgłoszenia przyjmowane są w Biurze Związku Zawodowego „SOLIDARNOŚĆ” przy Firmie Oponiarskiej w Dębicy. Wspólny wyjazd autokarów będzie sprzed kościoła Miłosierdzia Bożego  w  Dębicy w najbliższą niedzielę o godz. 4.00 rano.