• Uroczystość Narodzenia NMP
  głównej patronki diecezji tarnowskiej przypada w środę 8 września. W tym dniu polecamy matce Bożej wszystkie sprawy tarnowskiego Kościoła.
   
 • Tradycyjna pielgrzymka piesza wiernych naszej parafii do Zawady
  wyruszy z Fary św. Jadwigi we wtorek 7 września o godz. 15.00. Zachęcamy do udziału – zachowując wskazania sanitarne - wszystkich parafian. 
   
 • Pielgrzymka chorych do Zawady
  będzie w środę 8 września, Msza św. w sanktuarium o godz. 9.00. W tym roku nadal ze względu na epidemię nie będzie wyjazdu autokarem;  do Zawady udajemy się indywidualnie w gronie własnej rodziny. Prosimy o umożliwienie dojazdu chorym i starszym do Zawady.

 • Dzień Młodzieży w czasie Odpustu Jubileuszowego w Zawadzie
  będzie w piątek 10 września. Msza św. dla młodych będzie o godz. 18.00 oraz spotkanie. Młodzież uczącą się, pracującą, studiującą zapraszamy do pielgrzymowania (indywidualnego) w piątek do Sanktuarium w Zawadzie.
   
 • Jubileuszowa Pielgrzymka piesza Dziewczęcej Służby Maryjnej, ministrantów i lektorów a także dzieci szkolnych
  do Zawady odbędzie się w sobotę 11 września; zbiórka przy kościele św. Jadwigi o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce także rodziny ministrantów, lektorów i członkiń DSM. Zachowujemy dystans, i zakładamy maseczki.
   
 • Rycerstwo Niepokalanej
  organizuje wyjazd do Zawady w czwartek 9 września o godz. 16.00. Zapisy tel. 510556107 do środy.
   
 • Tak jak było to komunikowane w ostatnią niedzielę
  dzisiaj nie będzie już mszy o godz. 20.30, natomiast  powraca msza o godz. 17.00. Prosimy to wziąć pod uwagę planując udział w niedzielnej Eucharystii. 


Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie
pod hasłem „Zgromadzeni z Matką Bożą Zawadzką na Eucharystii” 
rozpoczął się w sobotę 4 września a zakończy w niedzielę 12 września.

Codziennie Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00, w niedziele: 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 16.30; 18.00. W niedzielę 12 września uroczysta sumie o godz. 11.00 oraz poświęcenie wieńców żniwnych.  Program wydarzeń odpustowych jest  podany na plakacie oraz stronach internetowych sanktuarium. Kustosz wraz z parafianami serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach odpustowych.


 Wydział Teologiczny w Tarnowie

zaprasza na studia magisterskie z teologii oraz Podyplomowe Studia z Katecheza Przedszkolnej. Druga tura rekrutacji rozpoczęła się 1 września i będzie trwać do 20 września 2021 r. Studia te przeznaczone  dla osób świeckich i zakonnych, służą nie tylko pogłębieniu wiary i chrześcijańskiej formacji, lecz także przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej. Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale. Szczegółowe informacje na stronie:  wt.diecezja.tarnow.pl