• Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego
  dla młodzieży  I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Nr 4 będzie w środę 1 września o godz. 8.00 zaś dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 9 będzie również w tym dniu o godz. 9.00. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki w szkole z Bożym błogosławieństwem.
   
 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. Adoracja wynagradzająca za lekceważenie codziennej modlitwy także rodzinnej będzie w czwartek bezpośrednio po wieczornej mszy. Nabożeństwo ku czci NSPJ w piątek będzie o godz. 7.00; 8.00; 16.00; 18.00. Spowiedź po południu już od godz. 15.00. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie w sobotę o godz.  7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Z posługą sakramentalną do chorych,
  kapłani udadzą się w piątek od godz. 8.30. Nadal prosimy o telefoniczne zgłoszenie chorych pragnących skorzystać z tej posługi.
   
 • Dzień skupienia dla narzeczonych
  będzie w niedzielę 5 września o godz. 10.00 w Domu św. Jadwigi. Prosimy o telefoniczne zgłoszenia w kancelarii  parafii.
   
 • W najbliższą niedzielę 5 września
  wracamy do zwykłego porządku celebrowania niedzielnych mszy. Nie będzie już mszy o godz. 20.30 natomiast powraca msza o godz. 17.00. Prosimy o uwzględnienie tej zmiany.
   
 • Program udziału naszej parafii w uroczystościach
  odpustowych w Zawadzie zostanie podany w najbliższą niedziele i będzie on podobny do lat poprzednich.
   
 • Prowadzone są prace remontowe
  przy dachu na kościele jak również na Domu św. Jadwigi gdzie wymieniane są wszystkie obróbki blacharskie i rynny (liczące blisko 50 lat). Kolejna składka inwestycyjna przeznaczona na ten cel będzie w niedzielę 12 września. Liczymy na ofiarność.
   
 • W 77 rocznicę Akcji Burza na Polanie Kałużówka
  odbędą się uroczystości upamiętniające największą bitwę Armii Krajowej w sierpniu 1944 roku. W niedzielę 5 września o godz. 10.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji poległych żołnierzy AK. Po jej zakończeniu będzie  ceremoniał patriotyczny a całość uświetni Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Ziemi Dębickiej a szczególnie młodzież  do wzięcia udziału w tej uroczystości. O godz. 8.45 z Placu Solidarności w Dębicy odjedzie autobus dla chętnych udania na te uroczystości.
   
 • Zakończyła się XXXIX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę.
  Grupa 11 św. Jadwigi liczyła w tym roku 240 osób, w tym z naszej parafii tylko 40. Ze względu na ograniczenia pandemią pielgrzymka maiła charakter sztafetowy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się już pełne pielgrzymowanie wszystkich grup w jednym czasie a liczba uczestników wzrośnie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Grupy 11 i pełniącym rozmaite posługi na czele z przewodnikiem Ks. Rafałem Jagodą.

Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie
pod hasłem „Zgromadzeni z Matką Bożą Zawadzką na Eucharystii” 
rozpoczyna się w sobotę 4 września a zakończy w niedzielę 12 września.

Codziennie Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00, w niedziele: 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 16.30; 18.00. W niedzielę 12 września uroczysta sumie o godz. 11.00 oraz poświęcenie wieńców żniwnych.  Szczegóły odpustu są podane na plakacie oraz stronach internetowych. Kustosz wraz z parafianami serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach odpustowych.