• Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasna Górę
  kończy swoje pielgrzymowanie w środę 25 sierpnia. O godz. 14.00 rozpocznie się wejście pielgrzymów na szczyt jasnogórski zaś o godz. 17.00 będzie celebrowana Msza św. na zakończenie tegorocznego pielgrzymowania. Transmisje - radiowa i internetowa pozwolą nam na przeżycie wraz z pielgrzymami tego ostatniego akcentu.
   
 • Apele pielgrzymkowe
  dla pielgrzymujących i wszystkich chętnych będą jeszcze w następujących terminach i miejscach:  
  22 VIII (niedziela) – parafia św. Krzyża i MB Bolesnej
  23 VIII (poniedziałek) – parafia Miłosierdzia Bożego
  24 VIII (wtorek) – parafia Ducha Świętego i MB Anielskiej (bez pielgrzymów) 
 • Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd do Częstochowy
  na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w dniu 25 sierpnia: wyjazd z Placu Solidarności o godz. 5.00;  zgłoszenia tel. 510 556 107.
   
 • Uroczystość NMP Częstochowskiej
  przypada w najbliższy czwartek 26 sierpnia. Uroczyste Msze św. będą sprawowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00 i 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy za przyczyną naszej Matki.
   
 • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego
  zbliża się powoli. Apelujemy do rodziców, by już dzisiaj pomyśleć o skorzystaniu ze sakramentu pokuty przez dzieci i młodzież. Wypada, aby nowy rok szkolny rozpoczynać od pełnego uczestnictwa w Eucharystii. 
   
 • Wobec przypadków okradania samochodów
  apelujemy o odpowiednie zabezpieczenie pojazdu i nie pozostawiania w nim na widocznym miejscu torebek, teczek, kluczy czy innych wartościowych przedmiotów. Ponadto zwracajmy uwagę na podejrzanie zachowujące się osoby, co może ułatwić ich identyfikację.