• Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w poniedziałek 16 sierpnia bezpośrednio po wieczornej mszy.
   
 • Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę
  pod hasłem „Eucharystia daje życie” wyrusza 17 sierpnia. O godz. 7.30 na w tarnowskiej katedrze będzie celebrowana Eucharystia rozpoczynająca tegoroczne pielgrzymowanie. W tym roku podobnie jak w ubiegłym Piesza Pielgrzymka Tarnowska przybrała formę sztafety. Grupa 11 św. Jadwigi pielgrzymuje w ósmym dniu tj. 24 sierpnia. W pozostałe dni pielgrzymi a także wszyscy chętni będą spotykać się w poszczególnych parafiach miasta Dębica aby uczestniczyć we Mszy św., adoracji i nowennie do MB Jasnogórskiej oraz apelu. Zapraszamy do udziału tak pielgrzymów jak i wszystkich pragnących włączyć się w modlitwę o skuteczny owoc pielgrzymowania. Każdego dnia spotkania rozpoczynać będą się o godz. 19.00 w następującej kolejności:
  17 VIII (wtorek) – parafia św. Jadwigi Śląskiej
  18 VIII (środa) – parafia św. Krzyża i MB Bolesnej
  19 VIII (czwartek) – parafia Miłosierdzia Bożego
  20 VIII (piątek) – parafia Ducha Świętego i MB Anielskiej
  21 VIII (sobota) – parafia św. Jadwigi Śląskiej
  22 VIII (niedziela) – parafia św. Krzyża i MB Bolesnej
  23 VIII (poniedziałek) – parafia Miłosierdzia Bożego
  24 VIII (wtorek) – parafia Ducha Świętego i MB Anielskiej (bez pielgrzymów)

 • Śluby wieczyste i czasowe składają w dniu dzisiejszym kolejne siostry ze Zgromadzenia SS. Służebniczek. Otaczamy tę życiową decyzję kobiet ogromnym szacunkiem i wspieramy modlitwą o realizacje charyzmatu zakonnego i wytrwanie w wierności podjętym zobowiązaniom.


 Medyczna Szkoła Policealna w Mielcu prowadzi nabór uczniów na rok szkolny 2021/22 na kierunki medyczne: technik farmaceutyczny, technik masażysta, technik sterylizacji medycznej, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, opiekunka dziecięca. Nauka jest bezpłatna.