• Błogosławieństwo kierowców
  oraz ich pojazdów można otrzymać dzisiaj we wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po każdej mszy kapłani będą udzielać  błogosławieństwa indywidualnie każdemu kto podjedzie do wyznaczonych punktów przy parkingach. Modlimy się o rozwagę i odpowiedzialność przy korzystaniu z wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych a także za ofiary wypadków – dla żyjących o powrót do zdrowia a dla zmarłych o wieczną radość.
   
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  jest w każdą środę o godz. 18.00, natomiast do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek również o godz. 18.00.    
   
 • Dzień skupienia dla narzeczonych
  będzie w niedzielę 1 sierpnia o godz. 10.00. Nadal obowiązuje telefoniczne (do kancelarii parafii) zgłaszanie swojego udziału ze względu na ograniczoną przepisami epidemicznymi ilość osób.
   
 • Wielki odpust ku czci Przemienienia Pańskiego
  na Sądeckiej Górze Tabor odbędzie się w dniach od pierwszego do ósmego sierpnia w Parafii Św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Program podany jest na afiszach a także na stronie internetowej parafii.
   
 • Z racji zbliżającego się sierpnia - miesiąca abstynencji,
  Krucjata Wyzwolenia Człowieka poprowadzi w niedzielę 1 sierpnia r. na zakończenie każdej Mszy Św. kilkunastominutową adorację w intencji wyproszenia trzeźwości w naszych rodzinach i w całym narodzie. O godz. 12.00 będzie Msza św. w intencji trzeźwości z udziałem członków Wspólnoty KWC; o godz. 13.00 – godzinna wspólna modlitwa adoracyjna w intencji wyzwolenia z różnego rodzaju uzależnień i zniewoleń, na którą zapraszamy wszystkich chętnych zatroskanych o trzeźwość.
   
 • Na dziedzińcu kościelnym członkowie Krucjaty proponować będą bezpłatnie literaturę trzeźwościową: książki, czasopisma, ulotki i broszury na temat uzależnień. Po każdej Mszy Św. w Domu Św. Jadwigi będzie można również skorzystać z odpowiednich porad z dziedziny problemu uzależnień.

 • „Eucharystia daje życie”
  to hasło XXXIX Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 XVIII 2021r. Eucharystią o godz. 7.30 sprawowaną w Katedrze Tarnowskiej a zakończy się 25 VIII na Jasnej Górze. Z powodu zagrożenia epidemicznego pielgrzymka w tym roku będzie miała formę sztafety. Grupa 11 św. Jadwigi pielgrzymować będzie podobnie jak rok temu w ósmym dniu. Następnie przewidziany jest nocleg w Częstochowie i wejście na Jasną Górę. W pozostałe dni już tradycyjnie będziemy się spotykać na Eucharystii w poszczególnych parafiach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 10 sierpnia o godz. 19.00 w parafii św. Jadwigi w Dębicy. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Przewodnika lub na FB grupy 11  także w kancelarii.