• W oktawie Bożego Ciała
  zapraszamy do udziału w wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 oraz procesji eucharystycznej.
   
 • Nabożeństwa czerwcowe
  odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. zaś w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
   
 • Zakończenie oktawy Bożego Ciała
  będzie w czwartek, połączone z tradycyjnym błogosławieństwem dzieci i wianków; Msze św. z procesja będą o godz. 16.00 i 18.00. Zapraszamy zwłaszcza rodziców z dziećmi.
   
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  przypada w piątek 11 czerwca. Msze św. będą celebrowane o godz. 6.00, 7.00, 8.00 i 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich czcicieli Bożego Serca. 
   
 • Sakrament Bierzmowania
  przyjmie młodzież klas ósmych w najbliższy wtorek 8 czerwca przez posługę Biskupa Stanisława Salaterskiego.  Ze względów epidemicznych młodzież została podzielona na dwie grupy: pierwsza o godz. 16.00 druga o godz. 18.00. Rodziny bierzmowanych zapraszamy do wzięcia udziału (zajmujemy miejsca na zewnątrz kościoła) zaś wszystkich prosimy o modlitwę w intencji tejże młodzieży.
   
 • Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Patronki Solidarności Robotników
  pod hasłem „Tobie Matko zawierzamy” rozpocznie się w dekanacie Dębica Wschód w sobotę 12 czerwca. Pierwsza parafią, która nawiedza obraz jest nasza parafia Św. Jadwigi. W sobotę 12 czerwca powitamy obraz o godz. 17.45 i wprowadzimy do kościoła. O godz. 18.00 będzie uroczysta Eucharystia a po jej zakończeniu rozpocznie modlitwa zawierzenia, która zakończy się o godz. 20.00. W niedzielę  13 czerwca podczas każdego nabożeństwa będziemy ponawiać akt zawierzenia; zaś o godz. 17.45 obraz zostanie przekazany Parafii Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich a zwłaszcza weteranów Solidarności.
   
 • Nabożeństwo Fatimskie
  będzie w niedzielę 13 czerwca o godz. 20.00. Zapraszamy do udziału i nie zapomnijmy zabrać lampionów. 
   
 • Inauguracja 150 rocznicy śmierci Bł. Edmunda Bojanowskiego
  odbędzie się 13 czerwca w kościele Ducha Świętego w Dębicy o godz. 15.00. Przez cały rok do 13 czerwca 2022 roku będą podejmowane różne działania mające na celu przybliżenie tej niezwykłej postaci tak w wymiarze religijnym jak i społecznym. Bł. Edmund Bojanowski założył cztery gałęzie Sióstr Służebniczek, w tym nasze Dębickie. Zapraszamy do udziału wszystkich dębiczan.
   
 • Składamy podziękowania wszystkim,
  którzy włączyli się w przygotowania  i przebieg Uroczystości Bożego Ciała. Jest to spora grupa parafian i nie tylko. Szczególne dziękujemy osobom przygotowującym ołtarze i s. Wieńczysławie.

Intencje Apostolstwa Modlitwy

Intencja ewangelizacyjna:

Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, aby wzrastali w miłości z wielkodusznością wiernością i cierpliwością.