• Kolejne obostrzenia epidemiczne
  ograniczyły liczbę uczestniczących w nabożeństwach. Obecnie jednocześnie może uczestniczyć 40 osób. Wszyscy rozumiemy powagę sytuacji i z pokorą dostosujemy się do tego wymogu. Pamiętajmy o dystansie, dezynfekcji i maseczce założonej także na nos.
   
 • Narodowe Święto Niepodległości
  przypada w środę 11 listopada. Wierzący dziękują Bogu za dar wolności i suwerenności naszego państwa prosząc o pomyślność dla wszystkich Polek i Polaków. Skromne uroczystości odbędą się w tym dniu w Kościele Św. Jadwigi – o godz. 10.30 będzie celebrowana Msza św. w intencji Ojczyzny.
   
 • Różaniec fatimski
  będzie w piątek 13 listopada bezpośrednio po wieczornej mszy.  Zapraszamy do modlitwy wszystkich czcicieli MB Fatimskiej. 
   
 • Kończą się powoli prace przy odnawianiu
  szpalet okiennych i pozostanie tylko konieczność uregulowania należności. Finanse parafii dramatycznie zmniejszyły się w związku z ograniczona liczbą parafian na mszach św. Dlatego zwracamy się z prośba do tych wszystkich, którzy mogą nas wesprzeć poprzez wpłaty na konto lub w kancelarii. Na wiosnę taka forma okazała się kołem ratunkowym dla funkcjonowania parafii. 
   
 • W natłoku rozmaitych wydarzeń
  umknęła bardzo ważna sprawa: otóż na  uroczystość odpustową  odnowione zostało poprzez wyzłocenie tabernakulum – najważniejsze  miejsce w kościele. Prawdopodobnie od nowości nie było takiej renowacji toteż tym większa radość, że udało się to zrealizować.
   
 • Zachęcamy do korzystania z internetowej transmisji
  nabożeństw z naszego parafialnego kościoła. Wszystkie nabożeństwa są transmitowane, link znajdziemy na stronach internetowych parafii.