• Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Jadwigi Śląskiej
  Patronki parafii i miasta Dębica przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę 18 października. Uroczysta suma odpustowa będzie celebrowana o  godz. 12.00 pod przewodnictwem Księdza  Władysława Pasiuta kustosza Sanktuarium Świętego Stanisława BM w Szczepanowie. Porządek  nabożeństw taki jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy dla dzieci, która w tym dniu będzie o godz. 10.30.
   
 • Wspomnienie liturgiczne Św. Jadwigi Śląskiej
  przypada w piątek 16 października. Msze Święte będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich mieszkańców naszego miasta, któremu patronuje Święta Jadwiga. Dzień ten jest także wspomnieniem wielkiego wydarzenia w historii Polski,  jakim był w 1978 roku wybór Kardynała Karola Wojtyły na papieża. 
   
 • Miejskie Obchody Patronki Miasta Dębica
  odbędą się w piątek 16 października. Z racji epidemii ograniczą się one tylko do złożenia kwiatów przy figurze Świętej Jadwigi stojącej przy ratuszu. Przedstawiciele samorządu miejskiego wezmą udział we Mszy św. sprawowane w niedziele 18 października o godz. 12.00.
   
 •  „Nabożeństwo fatimskie”
  połączone z różańcowym będzie we wtorek o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału wszystkich a zwłaszcza dzieci.
   
 • Niedziela misyjna
  przypadająca w niedzielę 18.00 października w naszej parafii będzie przeżywana w niedzielę 25 października. W tym dniu będziemy polecać  Bogu sprawy misyjne Kościoła a zbierane w tym dniu ofiary będą przeznaczone na potrzeby misyjne Kościoła. 
   
 • „Kościół dla zabieganych” zaprasza wszystkich chętnych n
  a kolejne spotkanie modlitewne 16 października o godz. 19.30 w kościele św. Jadwigi. Adoracja, konferencja i wspólna modlitwa oraz upominek dla każdego to doskonała okazja by dobrze spędzić jesienny, piątkowy wieczór a tym samym duchowo przygotować się do Odpustu ku czci Patronki naszego miasta.
   
 • Nabożeństwa różańcowe
  odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00 są odpowiedzią na prośby Matki Bożej byśmy odmawiali różaniec. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich parafian.
   
 • Parafialny Zespół Caritas
  informuje, że z racji epidemicznych biuro będzie czynne trzy razy w tygodniu tzn. w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8.30 – 10.00.  Ponadto osoby korzystające z pomocy będą musiały uzgadniać stale godziny odbioru pomocy. 
   
 • Na czas obowiązywania „czerwonej strefy” zawieszamy wszelkie spotkania modlitewno-formacyjne w Domu Św. Jadwigi.

 Pochówek „Dzieci Utraconych”

Msza św. w intencji rodziców, którzy doświadczyli utraty dziecka w wyniku poronienia, przedwczesnego porodu lub w inny sposób zostanie odprawiona w niedzielę 18 października o godz. 13.00 w Koiciel Miłosierdzia Bożego. Bezpośrednio po Mszy św. będzie miał miejsce uroczysty pochówek na cmentarzu przy ul Wielopolskiej - „Dzieci Utraconych” a pozostawionych w szpitalu przez swoich rodziców.