• Jubileusz 60-kapłaństwa
  przeżywa w tym roku Ks. Prałat Aleksander Kustra> Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1960 roku w katedrze przemyskiej. Jubileuszowe dziękczynienie było zaplanowane na początek lipca lecz wirus „zamknął” nas w kwarantannie i nastąpiła konieczność przesunięcia uroczystości na dzień 20 września. W tym dniu o godz. 10.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. przez Dostojnego Jubilata. Zapraszamy do udziału wszystkich za zwłaszcza tych, którzy korzystają z posługi Ks. Aleksandra.
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie dzisiaj, tj. 13 września o godz. 20.00. zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. 
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza na comiesięczną adoracje Najświętszego Sakramentu. Piątek 18 września o godz. 19.30 w kościele św. Jadwigi. Tematem wrześniowego spotkania będzie pierwsze Przykazanie Boże. W programie konferencja, uwielbienie prowadzone przez zespół muzyczny. Każda osoba otrzyma drobny upominek. Zapraszamy.
   
 • Rozpoczęcie nowego roku formacyjnego
  Ruchu Światło Życie i Domowego Kościoła odbędzie się we wtorek 15 września w kościele pw. św. Jadwigi w Dębicy, eucharystią o godz. 18.00. Po nim spotkanie animatorów z Rejony Dębicy.
   
 • Grupa Apostolska Młodzieży
  będzie miała spotkania w każdy piątek o godz. 19.00 w Domu św. Jadwigi. Zapraszamy chętną młodzież – już od 8 klasy i ze szkół średnich do zapisania się na tą młodzieżową wspólnotę. Opiekunem grupy jest ks. Jan.
   
 • Uroczystości odpustowe w Parafii Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej
  odbędą się w najbliższą niedziele – suma o godz. 111.30. Duszpasterze zapraszają do udziału.
   
 • Spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”
  odbędzie się w dniu 15 września o godz. 18.00 w Parafii Miłosierdzia Bożego.
   
 • Fundacja Życie i Rodzina chce wystąpić do Sejmu z propozycją zmian w Ustawie Prawo o zgromadzeniach - dotyczącą zakazu urządzania tzw. parad równości. W związku z tym potrzebne są stosowne podpisy obywateli popierających tę inicjatywę. Podpisy będą zbierane po nabożeństwach w najbliższą niedzielę.
   
 • W związku z prośbą Papieża Franciszka
  o pomoc dla Grobu Pańskiego w Jerozolimie ofiary, które były zwyczajowo składane podczas Adoracji Krzyża w Wielki Piątek będą zbierane w dniu dzisiejszym po każdej mszy.