• Dzisiaj po każdej mszy kapłani będą błogosławić kierowców oraz ich pojazdy. Św. Krzysztof, patron kierowców jest wspominany w liturgii 25 lipca i z tej racji powstała tradycja święcenia pojazdów.
   
 • Pierwsza sobota miesiąca sierpnie przypada
  w tym tygodniu. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie po mszy o godz. 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Sierpień to w tradycji Kościoła w Polsce
  jest miesiącem trzeźwości. Kościół zachęca do podejmowania abstynencji nie tylko tych, którzy mają problem z uzależnieniem lecz także i tych którzy sporadycznie spożywają alkohol. Jest to forma ekspijacji za grzechy pijaństwa a także pokazanie najbliższemu otoczeniu, że można żyć i cieszyć siębez alkoholu.
   
 • Krucjata Wyzwolenia Człowieka
  z racji zbliżającego się sierpnia - miesiąca abstynencji, poprowadzi w niedzielę 2 sierpnia r. na zakończenie każdej Mszy Św. kilkunastominutową adorację w intencji wyproszenia trzeźwości w naszych rodzinach i w całym narodzie.
   
 • Msza św. w intencji trzeźwości
  z udziałem członków Wspólnoty KWC zostanie odprawiona o godz. 12.00. Natomiast o godz. 13.00 będzie godzinna wspólna modlitwa adoracyjna w intencji wyzwolenia z różnego rodzaju uzależnień i zniewoleń, na którą zapraszamy wszystkich chętnych zatroskanych o trzeźwość.
   
 • Członkowie Krucjaty
  na dziedzińcu kościelnym proponować będą bezpłatnie literaturę trzeźwościową: książki, czasopisma, ulotki i broszury na temat uzależnień itp. jest okazja, aby bardziej zapoznać się z tą tematyką. Po każdej Mszy Św. w Domu Św. Jadwigi będzie można również skorzystać z odpowiednich porad z dziedziny problemu uzależnień.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Różańcowych będzie w najbliższą niedzielę 2 sierpnia bezpośrednio po mszy o godz. 6.00. Zapraszamy wszystkich członków do wspólnej modlitwy.

Fundacja SPES zajmuje się pomocą rodzicom po stracie dziecka w wyniku poronienie czy aborcji. Jest to jedyna fundacja tego typu w naszej diecezji. Ból po utracie dziecka jest trudnym doświadczenie i są ludzie, którzy mogą pomóc w takiej sytuacji. Kontakt: www.fundacjaspes.pl lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Ważne!!! Nowe terminy Mszy Świętych,
które nie zostały odprawione z powodu kwarantanny.

Intencje z dnia 7.07.2020

+ Wincentyna Dobrowolska – będzie 27.07.20, godz. 7.00

+ Klara Jedynak – będzie 28.07.20, godz. 7.00  

Intencje z dnia 8.07.2020

+ Piotr Bogacz – będzie  29.07.20, godz. 7.00

+ Helena Maziarka – będzie 30.07.20, godz. 7.00