• Nabożeństwo fatimskie
  połączone z nabożeństwem różańcowym będzie w środę  13 października o godz. 18.30. Jeżeli dopisze pogoda procesja z figurą Matki Bożej uda się na Plac Gryfitów. Zabieramy ze sobą lampiony.
   
 • Uroczystość odpustowa ku czci Św. Jadwigi Śląskiej
  Patronki Miasta i Parafii przypada w sobotę 16 października. W tym dniu uroczyste msze św. będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; i 18.00. Główna uroczystość będzie w niedzielę 17 października. Celebransem sumy odpustowej o godz. 10.30 a zarazem kaznodzieją  będzie Ks. dr Karol Dziubaczka, były kanclerz Kurii Biskupiej a obecnie penitencjarz przy Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. Zapraszamy do udziału w uroczystościach wszystkich Dębiczan. 
   
 • Studium biblijne
  - ostatnie wykłady będę 19 i 26 października. Wszystkich „studentów” serdecznie zapraszamy. Wszystkich zainteresowanych zgłębianiem tajemnic Biblii zachęcamy do radiowo-internetowego  Studium Biblijnego. Szczegóły na stronie internetowej www.rdn.pl .

 • Biuro ds. Starego Cmentarza w Dębicy
  będzie czynne 12 i 19 października w godz. 16.00 – 18.00. 
   
 • Jubileusz 110-lecia obchodzi I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły.
  Msza św. dziękczynna w naszym kościele  15 października (piątek) o godz.9.00. Po Mszy św. odbędzie się  uroczysta akademia w auli szkoły.
   
 • Spotkanie uczniów klas pierwszych gimnazjum
  będzie w środę o 17.00 w Domu Św. Jadwigi. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa spotkania te wpisujące się w przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania są obowiązkowe i dotyczą wszystkich uczniów klas pierwszych mieszkających na terenie Parafii Św. Jadwigi  niezależnie od tego w którym gimnazjum się uczą.
   
 • Poradnia specjalistyczna ARKA
  mieszcząca się w Domu Św. Jadwigi ul. Św. Jadwigi 9 służy bezpłatnie wieloraką pomocą ludziom przeżywającym rozmaite trudności. Niesiemy pomoc w dziedzinie prawnej, psychologicznej, pedagogicznej, uzależnień i religijnej. Codziennie trwają dyżury w godzinach od 17.00 do 19.00 wyznaczonego na dany dzień specjalisty . Szczególnie polecamy pomoc duszpasterską w każdy wtorek dotyczącą problemów moralnych i religijnych.

  Terminy dyżurów:
  Psycholog – problemy osobiste, małżeńskie; I,II,IV poniedziałek miesiąca 
  Lekarz – internista, psychiatra, zaburzenia zdrowia psychicznego; III poniedziałek miesiąca
  Doradca metody naturalne planowania rodziny; IV wtorek miesiąca 
  Pedagog – trudności wychowawcze w szkole i rodzinie; II, III środa miesiąca 
  Doradca do spraw młodzieży; IV środa miesiąca
  Prawnik – cywilne prawo małżeńskie i rodzinne, adopcja; I, III czwartek miesiąca
  Doradca - uzależnienia alkoholowe i inne, piątki
  Duszpasterz – problemy życia religijnego i moralnego, wtorki