• IX Festyn Parafialny
  przyniósł dochód w kwocie 8000 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na potrzeby Świetlicy Nazaret a konkretnie pozwolą wyposażyć w nowy sprzęt komputerowy. Wszystkim uczestnikom składamy podziękowanie za obecność i za wsparcie. Szczególne podziękowania składamy organizatorom, którymi byli: Ks. Stanisław Schab, Klara Marzec, Krystyna Kielur, Irena Czerny, Barbara Chochołowska, Grażyna Pisarczyk, Marta Wróbel, Renata Gil, Anna Gajewska, Andrzej Nylec, Marcin Grabowy, Zdzisław Warzecha, Adam Dymiński. Podziękowanie kierujemy równiez do członków Krucjaty Wyzwolenie Człowieka i Duszpasterskiej Grupie Kolejarzy. Szczególnie serdecznie dziękujemy sponsorom: Prezesowi Firmy Arkus & Romet Group - panu Wiesławowi Grzybowi, Urzędowi Miasta Dębica i Burmistrzowi  Mariuszowi Szewczykowi. 
   
 • Nabożeństwa różańcowe
  rozpoczną się w piątek 1.10.10 i przez cały miesiąc październik w dni powszednie będą o godz. 18.30 zaś w niedziele o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej wszystkich parafian.
   
 • Pierwszy czwartek, piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. W czwartek spowiedź okazja do spowiedzi od godz. 17.00 zaś adoracja wynagradzająca będzie bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym. W piątek nabożeństwa ku czci NSPJ o godz. 7.00, 8.00, 16.30, 18.00. Spowiedź od godz. 15.30. Chorych kapłani odwiedzą z posługą sakramentalną od godz. 8.30. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
   
 • Przypominamy, by dzieci szkolne korzystały ze spowiedzi w czwartek od godz. 17.00.
   
 • Czuwanie modlitewne wraz z Eucharystią dla młodzieży
  będzie w piątek o godz. 19.30. Zapraszamy młodzież do udziału w tym comiesięcznym spotkaniu na modlitwie.
   
 • Przygotowanie duchowe do bierzmowania młodzieży, klas III Miejskiego Gimnazjum Nr 1
  rozpocznie się w czwartek 30 września o godz. 18.00. Obecność wszystkich obowiązkowa. Prosimy rodziców o dopilnowanie tego obowiązku.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Żywego Różańca
  będzie w niedzielę o godz. 16.00. Modlitwę różańcową poprowadzi Róża O. Pio. Zelatora prosimy o kontakt.   
   
 • Składka inwestycyjna
  przeprowadzona 12 września przyniosła przychód w kwocie 5455zł. Za wszelkie ofiary składamy podziękowanie.
   
 • Firma MEDICOLUX
  przeprowadzi prelekcję o schorzeniach reumatycznych, zwyrodnieniach kręgosłupa, stawów i nadciśnienia we wtorek 28 września o godz. 15.00 w Domu Św. Jadwigi. Każdy z obecnych będzie mógł skorzystać z bezpłatnego zabiegu rehabilitacyjnego.