IX  PARAFIALNY FESTYN
„ OTWÓRZMY SERCE SWE”
NIEDZIELA 12 WRZEŚNIA 2010
OD GODZ. 13.00 DO 20.00
STADION SPORTOWY PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DĘBICZAN!


 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w poniedziałek 13 września o godz. 20.00. Zapraszamy do udziału w modlitwie różancowej wszystkich parafian, a szczególnie tych, którzy jeszcze nigdy nie wzięli udziału w takim nabożeństwie. Jeżeli pogoda dopisze udamy w procesji z figurą Matki Bożej na Plac Solidarności. Zabieramy ze sobą lampiony.   
   
 • Pierwsze po wakacjach spotkanie ministrantów
  będzie w środę o godz. 16.00 zaś lektorów o godz. 19.00. Prosimy wszystkich ministrantów i lektorów o 100% udział. Opiekunem ministrantów jest Ks. Grzegorz Salamon zaś lektorów Ks. Rafał Budzik.
   
 • Tygodniowy Odpust w Sanktuarium Maryjnym w Zawadzie
  w 90 rocznicę koronacji Cudownego Obrazu rozpoczął się w sobotę 4 września. Msze św. w niedziele celebrowane będą o godz. 6.00; 7.00; 9.00; 11.00; 16.30; 18.00; w dni powszednie 7.00; 9.00; 11.00; 16.00; 18.00. Poszczególne dni poświęcone są następującym grupom i tematom: niedziela – rodzinie; poniedziałek – misjom; wtorek – Ojczyźnie; środa – chorym. czwartek – wychowawcom; piątek – młodzieży; sobota – ministrantom, lektorom i DSM; niedziela – dziękczynienie za plony i poświęcenie wieńców żniwnych. Szczegóły uroczystości odpustowych podane są na afiszu w gablocie.
   
 • Pielgrzymka piesza naszej parafii wyruszy do Zawady
  z Fary św. Jadwigi we wtorek o godz. 15.00. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich parafian a szczególnie pielgrzymów PPT na Jasną Górę.   
   
 • Pielgrzymka chorych do Zawady
  będzie w środę, wyjazd autokarem o godz. 8.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne (tel. 014 6833445) lub osobiste zgłoszenia w kancelarii do wtorku, do godz. 12.00.  
   
 • Pielgrzymka piesza Dziewczęcej Służby Maryjnej, ministrantów i lektorów
  do Zawady odbędzie się w sobotę 11 września, zbiórka przy kościele św. Jadwigi o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce także rodziny ministrantów, lektorów i członkiń DSM.
   
 • Świetlica Profilaktyczno - Wychowawcza NAZARET
  Parafii Św. Jadwigi zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6 – 17 lat, których rodziny są w trudnej sytuacji materialnej i życiowej do korzystania w zajęciach świetlicy od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 17.00. Oferowane zajęcia: - plastyczne, sportowe, odrabianie lekcji, informatyka, nauka języków obcych, rozwijanie własnych zainteresowań. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 014 6809398 lub w biurze świetlicy. Świetlica rozpocznie działalność od poniedziałku 7 września.
   
 • Msze święte dla dzieci
  celebrowane będą od najbliższej niedzieli w każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie dzieci. W niedzielę 13 września szczególnie zapraszamy dzieci z klas pierwszych na uroczyste poświęcenie tornistrów. Apelujemy do rodziców o umożliwianie dzieciom systematycznego udziału w tych mszach.
   
 • Spotkania formacyjno modlitewne:
  Straż Honorowa NSPJ – środa godz. 16.30;
  Grupa Intronizacji NSPJ – piątek godz. 16.30.
   
 • Spotkania Duszpasterskiej Grupy Dzieci Niepełnosprawnych
  będą w każdy trzeci poniedziałek miesiąca. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już w poniedziałek 20 września o godz. 15.30. Rozpocznie się ono nabożeństwem w kościele, po którym w sali gimnastycznej Miejskiego Gimnazjum Nr 1 będzie zabawa.
   
 • Poradnia Specjalistyczna ARKA
  po wakacyjnej przerwie wznawia swoje dyżury. Od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 19.00 będzie można uzyskać porady z dziedziny prawa, psychologii, pedagogiki, problemów religijnych.
   
 • Składka inwestycyjna
  będzie w najbliższa niedzielę. Za wszelkie ofiary składamy podziękowanie. Prace remontowe prowadzone są na bieżąco a w najbliższym tygodniu będzie nieco głośniej w kościele z racji prowadzonych prac przy wymianie ogrzewania.