• Uroczyste Msze św. na zakończenie roku szkolnego
  są wyrazem wdzięczności Bogu za wszelkie dary otrzymywane przez dzieci i młodzież. Dziękujemy również za trud nauczycieli i wychowawców włożony w kształtowanie młodego pokolenia. Dlatego świadomi naszej więzi ze Stwórcą, zgodnie z wieloletnia tradycją uczniowie gromadzą się na dziękczynieniu. Porządek mszy jest następujący:
  Klasy VI Szkoły Podstawowej Nr 9  w czwartek (24.06) godz. 12.30.
  Klasy III Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w czwartek (24.06) godz. 15.00.
  Młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w piątek (25.06) godz. 8.00;
  Uczniowie z klas I-V Szkoły Podstawowej Nr 9 w piątek (25.06) godz. 9.00;
  Młodzież Miejskiego Gimnazjum Nr 1 klasy I-II w piątek. (25.06)  godz. 10.00.
   
 • Wszystkich uczniów zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi
  – wg Informatora, a także w czwartek od godz. 17.00. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby dzieci i młodzież katolicka zakończyła rok szkolny zgodnie z tradycją.
   
 • We wtorek przypada 36 rocznica śmierci Ks. Prałata Stanisława Zająca,
  proboszcza naszej parafii w latach 1968-1973. Msza św. za spokój jego duszy zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 8.00.
   
 • Serdeczne podziękowanie składamy neoprezbiterom,
  którzy z okazji swoich prymicji ofiarowali naszej parafii dary: ornat koloru złotego - Ks. Paweł Nowak; pozłacana kadzielnica - Ks. Dominik Dryja. 
   
 • Składka do puszek
  w następna niedzielę będzie przeznaczona na  pomoc powodzianom z sąsiednich parafii – Krzyża Świętego gdzie zostało zalane ok. 70 domów  oraz Piotra i Pawła w Stasiówce gdzie wskutek osuwiska dwie rodziny utraciły domy.
   
 • Biblioteka parafialna
  będzie nieczynna przez lipiec i sierpień. 
   
 • Rozpoczyna się wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży.
  Związany on będzie z wyjazdami w różne miejsca kraju i świata. Prosimy rodziców o przypomnienie swoim pociechom o pewnych religijnych obowiązkach – modlitwie, niedzielnej moralnym zachowaniu.
   
 • Nowenny
  - do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  w środy oraz do Miłosierdzia Bożego w piątki są okazją do modlitwy połączonej z wewnętrzną formacją. Zachęcamy do udziału wszystkich parafian. Czas wakacji niech stanie się również okazją do pogłębienia więzi z Bogiem.
   
 • Biuro ds. Starego Cmentarza w Dębicy
  jest czynne w miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień w III i IV wtorek miesiąca w godz. 16.00-18.00. Zapraszamy szczególnie te osoby, które jeszcze nie zdążyły załatwić formalności z uzyskaniem tzw. „karty grobu”.
   
 • Prace przy wymianie ogrzewania
  posuwają się powoli do przodu. Zostały usunięte dotychczasowe piece (ważące ponad 2 tony) i obecnie jest przygotowywane miejsce na zainstalowanie nowych nagrzewnic. Nagrzewnice o mocy 100 kW będą zasilane z istniejącej kotłowni w budynku plebani, co ułatwi wiele spraw i znacznie obniży koszty wymiany. W przyszłym tygodniu zakończymy wymianę okien w budynku plebani. Mur zabezpieczający przed zalewaniem plebani i garaży zaczyna być widoczny i w ciągu najbliższych dni  ukończymy budowę. Wszystkim ofiarodawcom składającym datki w ramach składki inwestycyjnej składamy serdeczne podziękowanie, gdyż dzięki temu wsparciu możemy prowadzić tak szeroki zakres koniecznych prac.