• Złoty Jubileusz
  przyjęcia święceń kapłańskich przeżywał będzie Ks. Prałat Aleksander Kustra, emeryt, wspomagający pracę duszpasterską w naszej parafii od dwóch lat. Uroczysta jubileuszowa Eucharystia będzie celebrowana w niedzielę 13 czerwca o godz. 17.00. Zapraszamy do udziału parafian, znajomych i przyjaciół Jubilata.

   
 • Trwa „oktawa Bożego Ciała”.
  Codziennie o godz. 18.00 sprawowana jest uroczysta Eucharystia, po której oddajemy cześć Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie w procesji wokół kościoła. Do udziału zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne.
   
 • Zakończenie oktawy Bożego Ciała
  będzie w czwartek 10.06.10 podczas mszy o godz. 16.00 i 18.00 połączone z błogosławieństwem małych dzieci. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do licznego udziału.
   
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  przypada w najbliższy piątek. Uroczyste Msze św. i nabożeństwa będą o godz. 7.00; 8.00 i 18.00.
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w przyszłą niedzielę o godz. 20.00. Zapraszamy do modlitwy z Maryją - Panią z Fatimy. Zabieramy lampiony.
   
 • XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ na jasną Górę
  odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2010 roku. Staż Honorowa NSPJ nasze parafii organizuje wyjazd do Częstochowy w dniu 19 czerwca o godz. 4.30; wyjazd z Placu Solidarności, koszt 40 zł.  Zapisy w kancelarii lub pod tel. 146810593 (wieczorem) do dnia 14 czerwca. Zachęcamy do udziału.
   
 • Składka na rzecz osób dotkniętych przez tegoroczną powódź
  przyniosła kwotę 27690zł
  . Zgodnie z zarządzenie biskupa  pieniądze zostały przekazane Caritas Diecezji Tarnowskiej, która rozdziela finansową pomoc powodzianom. Za ten wielki dar serca i wyraz solidarności z pokrzywdzonymi składamy serdeczne podziękowanie.
   
 • Składka inwestycyjna zebrana 9 maja
  a policzona przez członków Rady Duszpasterskiej przyniosła kwotę 7950 zł i 50 euro. Za wszelkie ofiary dziękujemy a najbliższa składa będzie w niedzielę 13 czerwca. Przy tej okazji informuję o kolejnym zalaniu przez wodę budynku plebani, budynków gospodarczych, garaży wraz z jednym samochodem i obejścia. Niestety nie zdążyliśmy z budową muru zabezpieczającego, gdyż deszcze przyszły znacznie wcześniej niż to zwykle bywało. Składam wielkie podziękowanie grupie parafian, która przeczuwając zalanie natychmiast przyszła nam z pomocą pomagając przy usuwaniu wody do późnych godzin nocnych.
   
 • Osoby, które z różnych powodów jeszcze nie otrzymały tzw. „karty grobu”
  będą mogły to uczynić w ciągu najbliższych trzech miesięcy (VI,VII,VIII). Biuro ds. Starego Cmentarza będzie czynne dla tych osób w każdy trzeci i czwarty wtorek miesiąca od godz. 16.00 do 18.00. Prosimy już nie odkładać dopełnienia tego obowiązku. 
   
 • Ogromną wdzięczność
  kieruję do wszystkich parafian i nie tylko, za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Bożego Ciała. Wszelki trud i poniesione ofiary odbieram jako cześć dla Chrystusa utajonego w Najświętszym Sakramencie. Niech wam Bóg szczególnie błogosławi.