Środa, 16.01.2019 r.

  • Diamentowa – domy –
    godz.17.00 – ks. J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 7 , m. 56-75 ;
    godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Strumskiego, blok nr 12, m 1-36;
    godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Wielopolska
    godz. 15.30 ks. S. Ryz
  • Cmentarna, blok nr 63 m. 25- 1;
    godz. 16.00; Ks. R. Jagoda

Czwartek, 17.01.2019 r.

  • Świętosława – nry parzyste od 72-102
    godz.15.30 – ks. J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 7 , m. 76-95 ;
    godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Strumskiego, blok nr 12, m 37-48; ul. Strumskiego, blok nr 10, m 1-24;
    godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Skłodowskiej
    godz. 15.30 ks. S. Ryz
  • Reja
    ok. godz. 18.30 ks. S. Ryz
  • Cmentarna, blok nr 33 m. 60 – 51;
    godz. 15.30; Ks. R. Jagoda

Piątek, 18.01.2019 r.

  • Świętosława – nry nieparzyste od 79,81,83,83a; 101-123b –
    godz. 15.30 – ks. J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 7 , m. 96-110 ;
    godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Strumskiego, blok nr 10, m 25-48; ul. Strumskiego, blok nr 6, m 1-12;
    godz. 15.30; Ks. R. Krukowski
  • Bojanowskiego
    godz. 15.45 ks. S. Ryz
  • Kochanowskiego
    ok. godz. 18.30 ks. S. Ryz
  • Cmentarna, blok nr 33 m. 50 - 31;
    godz. 17.00; Ks. R. Jagoda

Sobota, 19.01.2019 r.

  • Świętosława – nry nieparzyste od 125b-157 –
    godz. 9.00 – ks.J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 7 , m. 111- 135, blok nr 9, m. 1-10 ;
    godz. 9.00; ks. B. Soleński
  • Strumskiego, blok nr 8, m 1-48;
    godz. 9.00; Ks. R. Krukowski
  • Gawrzyłowska
    godz. 9.00 ks. S. Ryz

Niedziela, 20.01.2019 r.

  • Świętosława – nry parzyste od 106-136–
    godz. 14.00 – ks. J.Majocha
  • Puszkina, nr parzyste od początku;
    godz. 14.00; Ks. R. Krukowski
  • Cmentarna, blok nr 33 m. 30 - 1
    godz. 14.00; Ks. R. Jagoda

Poniedziałek, 21.01.2019 r.

  • Świętosława – nry parzyste od 138-162 –
    godz.15.30 – ks.J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 9 , m. 11-35 ;
    godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Strumskiego, blok nr 6, m 13-24;
    godz. 18.00; Ks. R. Krukowski
  • Czarnieckiego
    godz. 15.30 ks. S. Ryz
  • Cmentarna, blok nr 53 m. 35 - 21
    godz. 16.00; Ks. R. Jagoda

Wtorek, 22.01.2019 r.

  • Malinowa (cała) - od nru 1 -
    godz.14.45 – ks.J.Majocha
  • Tuwima, blok nr 9 , m. 36-55 ;
    godz. 15.30; ks. B. Soleński
  • Głowackiego, blok nr 23, m 1-21; ul. Głowackiego, blok nr 25, m 1-21;
    godz. 15.00; Ks. R. Krukowski
  • Batorego, Słowackiego + Rynek 46A
    godz. 15.30 ks. S. Ryz
  • Cmentarna, blok nr 53 m. 20 - 1;
    godz. 16.00; Ks. R. Jagoda