• Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  przypada w najbliższą niedzielę. Jest to również ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem święto patronalne Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. 
   
 • Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego Króla Królów
  poprowadzi całodobową adorację Najświętszego Sakramentu: rozpoczęcie w sobotę 20 listopada  Mszą św. o godz. 18.00. Do godz. 23.00 adorują poszczególne wspólnoty naszej parafii, o 23.00 – Msza św.. Od północy wyznaczone osoby adorują duchowo w swoich domach. Zakończenie adoracji będzie w niedzielę podczas Eucharystii o godz. 19.00. Do udziału w adoracji zapraszamy wszystkich parafian.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie we wtorek 16 listopada po wieczornej Mszy św.. Zapraszamy do udziału.
   
 • „Kościół dla zabieganych”
  zaprasza na kolejne spotkanie modlitewne 19 listopada o godz. 19.30 do Kościoła św. Jadwigi. Konferencja, adoracja i piękny śpiew to dobra okazja by umocnić wiarę. Tematem listopadowego spotkania będzie : Liturgia. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić wiarę i umocnić więź z Jezusem Chrystusem.
   
 • Regionalne spotkanie Wojowników Maryi
  odbędzie się 18.11 (czwartek) w kościele św. Jadwigi. O godz. 18.00 Msza św., adoracja, różaniec i spotkanie formacyjne. Zapraszamy wszystkich mężczyzn od 18-50 roku życia. Jeżeli chcesz zostać Wojownikiem Maryi to spotkanie jest dla ciebie. Tel. kontaktowy 889224033.
   
 • „Ojczyzna naszą wspólną troską”
  to kolejny temat z cyklu wieczornic – rozmowy na tematy społeczne prowadzone w Domu Generalnym SS. Służebniczek przy ul. Bojanowskiego. Temat omówi i poprowadzi Ks. Dr hab. Ireneusz Stolarczyk.
   
 • Koncert Cecyliański o
  dbędzie się 21 listopada o godz. 17.00 w Kościele p.w. Ducha Świętego w Dębicy. Wykonawcami będą: soliści oraz Chór Parafii Matki Bożej Anielskiej pod batutą Pawła Adamka.
   
 • Koncert Zespołu Soul Sanok „Z piosenką do wolności”
  odbędzie się w niedzielę 21 listopada o godz. 16.00 w Sali bł. Edmunda przy ul. Krakowskiej 15. Siostry zapraszają do udziału w koncercie szczególnie młodzież.  
   
 • Dzisiaj o godz. 18.00 koncert Zespołu Noro Lim
  „Na powrót tym, czym w istocie jestem” oparty na Dzienniczku bł. Anieli Salawy. Będzie można nabyć płyty zespołu.