• XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”
  przeżywamy w dzisiejszą niedzielę. Celem tego dnia jest przypominanie o wielkie postaci jaką jest św. Jan Paweł II. Żywym pomnikiem „Dnia Papieskiego” Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierająca materialnie niezamożnych uczniów i studentów.  Po każdej  mszy będzie można dobrowolną ofiarą wesprzeć to dzieło.
   
 • Nowenna przed uroczystością św. Jadwigi Śląskiej
  jest odprawiana codziennie po mszy o godz. 8.00.

 • Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Jadwigi Śląskiej
  Patronki parafii i miasta Dębica przeżywać będziemy w najbliższą niedzielę 17 października. Uroczysta suma odpustowa będzie celebrowana o  godz. 12.00 pod przewodnictwem Księdza  Stanisława Wojcieszaka, który jako wikariusz pracował w naszej parafii w latach 1977 – 1982. Porządek  nabożeństw taki jak w każdą niedzielę z wyjątkiem mszy dla dzieci, która w tym dniu będzie o godz. 10.30.
   
 • Miejskie Obchody Patronki Miasta Dębica
  odbędą się w sobotę 16 października w liturgiczne wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej przypada w sobotę 16 października. Msze Święte będą celebrowane o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 10.00 i 18.00. Msza św. o godz. 10.00 będzie wspólnym świętowaniem z udziałem władz miasta. Po mszy ok. godz. 11.00 będzie przejście do ratusza gdzie przy figurze św. Jadwigi nastąpi dalszy ciąg uroczystości związanych z Patronką Miasta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich mieszkańców naszego miasta, któremu patronuje Święta Jadwiga. Dzień ten jest także wspomnieniem wielkiego wydarzenia w historii Polski,  jakim był w 1978 roku wybór Kardynała Karola Wojtyły na papieża.
 •  „Nabożeństwo fatimskie”
  połączone z różańcowym będzie w środę 13 października o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału wszystkich a zwłaszcza dzieci.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w najbliższą sobotę 16 października po wieczornej mszy. Zapraszamy do udziału tym bardziej, że w tym dniu przypada 43 rocznica wyboru Kardynała Wojtyły na Stolice Piotrową.
   
 • Nabożeństwa różańcowe
  odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz. 18.00 są odpowiedzią na prośby Matki Bożej byśmy odmawiali różaniec. Zachęcamy do tej modlitwy wszystkich parafian.
   
 • W ramach przygotowanie dzieci  do  pierwszej spowiedzi i Komunii świętej,
  zapraszamy uczniów klasy 3 i ich rodziców do kościoła św. Jadwigi w środę 13 października na godz. 17.00.
   
 • „Kościół dla zabieganych” zaprasza
  na kolejne spotkanie 15 października o godz. 19.30 w kościele św. Jadwigi. Ofiara Pochwalna, to temat październikowego spotkania, które będzie też bezpośrednim przygotowaniem do parafialnego odpustu ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Zapraszamy wszystkich by piątkowy wieczór spędzić na adoracji Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
   
 • Msza w intencji rodziców,
  którzy doświadczyli utraty dziecka będzie odprawiona w niedzielę 17 października o godz. 13.00 w Kościele Miłosierdzia Bożego. Po mszy na cmentarzu przy ul Wielopolskiej będzie poświęcenie pomnika „Dzieci utraconych”.