• W pierwszy czwartek
  miesiąca bezpośrednio po wieczornej mszy będzie adoracja wynagradzająca za grzechy lekceważenia przez młodzież katechezy szkolnej.
   
 • Nabożeństwa różańcowe
  odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15 zaś w niedziele o godz.18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitwy za przyczyną Matki Bożej, która usilnie prosiła dzieci z Fatimy o odmawianie tej modlitwy.

 • Dzień Papieski
  przypada w najbliższą niedzielę. W tym dniu jest przeprowadzana zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
   
 • Najbliższa niedziela w naszej diecezji
  związana jest również z Marszem dla Życia i Rodziny.  Ze względów epidemicznych takiego marszu nie będzie, natomiast podczas każdej mszy a także na nabożeństwie różańcowym będziemy modlić się o zachowanie każdego poczętego życia a także o mocne wiarą polskie rodziny.
   
 • Zebranie Rady Duszpasterskiej Parafii św. Jadwigi
  będzie w środę o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich członków Rady po dłuższej przerwie spowodowanej epidemią.
   
 • Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas
  będzie we wtorek o godz. 16.00 w Domu św. Jadwigi. Zapraszamy do udziału.
   
 • Wszystkie grupy modlitewne i formacyjne
  zapraszamy do dynamicznego odnowienia swoich spotkań w zwyczajowych dla siebie terminach. Ponadto zaprośmy do udziału nowe osoby, które potrzebują takiej formacji. W zależności od wielkości grupy spotkania odbywają się w odpowiedniej Sali Domu św. Jadwigi. Ustalamy to z księdzem opiekunem grupy. Zachowujemy przy tym ostrożność sanitarną.  
   
 • Stary Cmentarz stał się cmentarzem komunalnym
  i wszelkie sprawy – pochówki, remonty, dysponowanie grobem - należy załatwiać w Urzędzie Miasta.


Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

przestrzega przed rozmaitego rodzaju oszustami, którzy podszywając się pod policjantów, funkcjonariuszy CŚB, pracowników banków itp. próbują posiąść nasze dane i wyczyścić konta z oszczędności. Żadna instytucja nie zwraca się telefonicznie o dane i dlatego nikomu nie wolno ich przekazywać. Starsze osoby ze względu na swoją ufność szczególnie są podatne na tego rodzaju działania przestępców i powinny natychmiast odrzucać takie rozmowy oraz powiadomić rodzinę lub policję.