• Światowy Dzień Chorego
  związany ze wspomnieniem NMP z Lourdes przypada 11 lutego czyli w najbliższy czwartek. W tym dniu o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich chorych naszej parafii. Ze względu na epidemię nie będziemy udzielać Sakramenty Namaszczenia. Prosimy o włączenie się w modlitwę poprzez transmisję internetową.
   
 • Nabożeństwo Czterdziestogodzinne
  rozpocznie się w najbliższą niedzielę przygotowujące nas do przeżywania Wielkiego Postu rozpoczynającego się w Środę Popielcową przypadającą w tym roku 17 lutego. Po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja wynagradzająca.
   
 • Nabożeństwo dla Róż Żywego Różańca
  będzie dzisiaj, jak zwykle w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy łącząc się również poprzez transmisję internetową.
   
 • Czwarta rocznica śmierci wolontariuszki misyjnej w Boliwii Helenki Kmieć,
  jest okazją do dziękczynienia za dar jej życia. Dzisiaj o godz. 12.00 zostanie odprawiona  Msza św. dziękczynna. Natomiast na wszystkich mszach kazanie wygłosi Dyrektorr Wolontariatu Misyjnego Salwatorianów Ks. Mirosław Stanek. Będzie można również obejrzeć wystawę przygotowaną przez Fundację Im. Heleny Kmieć a ustawioną na dziedzińcu kościelnym i wesprzeć ofiarą jej działalność.
   
 • Zapraszamy na nabożeństwa nowennowe
  środa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek do Miłosierdzia Bożego.
   
 • Różaniec fatimski
  będzie w najbliższą sobotę 13 lutego bezpośrednio po wieczornej mszy.
   
 • W tym roku nie przewidujemy rekolekcji szkolnych
  dla dzieci i młodzieży, ze względu na ograniczenia epidemiczne. Planujemy natomiast konferencje rekolekcyjne online w ramach katechez. Ponadto zostaną przygotowane i umieszczone na stronach internetowych parafii „Spotkania z Jezusem” z których będą mogły skorzystać szczególnie dzieci ze szkoły podstawowej.
   
 • Dzień skupienia dla narzeczonych
  będzie w niedzielę 7 marca o godz. 10.00 w Domu św. Jadwigi. Narzeczeni muszą zgłosić swój udział telefonicznie do kancelarii parafii św. Jadwigi – tel. 14 6833445 (w godz. 8.30 – 10.00 i 16.30 – 18.00). Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na epidemię.