• Uroczystość Objawienia Pańskiego
  przypada w środę 6 stycznia. Msze św. będą celebrowane tak jak w każdą niedzielę. Po każdej mszy będzie poświeceni złota, kadzidła, mirry i kredy. Przynieśmy te symbole ze sobą by pogłębić przeżycia związane z Bożym Narodzeniem. Uroczystość ta jest również Dniem Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej oraz Misyjnym Dniem Dziecka. Modlimy się za wszystkich misjonarzy pochodzących z naszej diecezji.
   
 • Niedziela Chrztu Pańskiego przypada za tydzień.
  Wtedy również kończy się Okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna się pierwsza część Okresu Zwykłego.
   
 • Kolędnicy misyjni,
  będą zbierać ofiary na cele misyjne tym razem przy wyjściu z kościoła. Zechciejmy wesprzeć to zaangażowanie dzieci w realizację kolejnych projektów misyjnych. W poprzednich latach „mali misjonarze” odwiedzali z kolędą nasze domy. Epidemia jednak nie pozwala na tego rodzaju kontakty. 
   
 • Pierwszy czwartek miesiąca
  przypada w tym tygodniu. Adoracja wynagradzająca za grzechy pychy wobec Boga będzie bezpośrednio po wieczornej mszy. Zakończenie adoracji o godz. 20.00.
   
 • Składka inwestycyjna
  zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę. 10 stycznia. Mamy do wyrównania za wykończenie szpalet okiennych zewnętrznych i wewnętrznych po wymianie okien. Ponadto wykonano automatyczną zasuwę dla ołtarza w kaplicy wieczystej adoracji i zaczynają spływać rachunki za ogrzewanie kościoła.
   
 • Ofiary na urządzenie szopki bożonarodzeniowej złożyły Róże Różańcowe:
  Róża Św. Genowefy, św. Barbary, św. Klary, Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, św. Zofii, św. Elżbiety, św. Faustyny, św. Małgorzaty, św. Rity, św. Teresy od Dzieciatka Jezus, św. Julii, św. Heleny, św. Jadwigi, Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, św. Klary, św. Kingi, św. Matki Teresy z Kalkuty, św. Weroniki, św. Agaty, FZŚ,  Eugeniusz Mika, anonimowa rodzina i anonimowa osoba. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.
   
 • Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu szopki
  oraz świątecznej dekoracji kościoła stałej ekipie: Janowi Wojtaszkowi, Tadeuszowi Kuciębie z rodziną, Zbigniewowi Stańczykowi, Mariuszowi Sierosławskiemu, Marcinowi Grabowemu, Beacie i Bogdanowi Kosińskim, Magdalenie Stalec i Elżbiecie Bielatowicz oraz grupie zaangażowanych lektorów.
   
 • Dziękujemy wszystkim wspierającym materialnie
  naszą parafię w tym trudnym czasie. Są to zwykle te same osoby stanowiące mocne oparcie dla naszej wspólnoty. Podchodząc statystycznie do tego zagadnienia to wygląda na to, że tylko 20% parafian poczuwa się do materialnego wspierania parafii.
   
 • Poradnia Rodzinna
  funkcjonuje z uwzględnieniem pewnych wymogów związanych z epidemią. Przypominamy: pierwsze spotkanie w pierwszy wtorek miesiąca o godz. 18.00; następne dwa spotkania są ustalane z parami indywidualnie. Ze względu na trwające ograniczenia swój udział należy zgłosić telefonicznie (tel. 604966843).
   
 • Róże Żywego Różańca
  zapraszamy dzisiaj na comiesięczne nabożeństwo o godz. 16.00.