• Ostatni dzień „starego roku” 2020
  przypada w czwartek 31 grudnia. Dziękczynne „Te Deum” wyśpiewamy i dokonamy podsumowanie mijającego roku podczas Mszy św. o godz. 9.00; 16.00 i 18.00. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
   
 • Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Nowy Rok
  przypadają w piątek 1 stycznia 2021 roku. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę.
   
 • Pierwszy piątek i sobota
  przypadają w tym tygodniu. Z racji Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki nie będzie nabożeństw ku czci NSPJ; kapłani też nie odwiedzą chorych. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie w sobotę po mszy o godz. 7.00; 8.00 i 18.00. 

 • Wizyty duszpasterskie zwane „kolędą”
  w okresie bożonarodzeniowym zostały odwołane ze względu na ograniczenia epidemiczne. W związku z tym w niedzielę 3 stycznia będziemy się modlić o błogosławieństwo kolędowe dla wszystkich rodzin naszej parafii. Prosimy, aby w tym dniu przybyła do kościoła przynajmniej jedna osoba z rodziny,  by modlić się w intencji swojej rodziny.
   
 • Kolędnicy misyjni
  również z powodu epidemii nie odwiedzą naszych domów. Dlatego bądźmy ostrożni w przyjmowaniu kolędników, którzy być może będą się podszywali pod misyjnych. Natomiast 6 stycznia w Uroczystość Trzech Króli nasi kolędnicy misyjni będą zbierać datki do puszek przy wyjściu z kościoła. 

 • Dzień skupienia dla narzeczonych
  będzie w niedzielę 3 stycznia o godz. 10.00 w Domu św. Jadwigi. Narzeczeni muszą zgłosić swój udział telefonicznie do kancelarii parafii św. Jadwigi – tel. 14 6833445 (w godz. 8.30 – 10.00 i 16.30 – 18.00). Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na epidemię.