• Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  przypada w najbliższą sobotę 15 sierpnia. Msze św. będą celebrowane o godz. 6.00; 7.30; 9.00; 10.30; 12.00; 14.00; 19.00 i 20.30. Jest to święto obowiązkowe.
   
 • Nabożeństwo fatimskie
  będzie w czwartek 13 sierpnia o godz. 20.00. Zapraszamy do modlitwy różańcowej wszystkich parafian. Zabieramy ze sobą lampiony. 
   
 • Spotkanie organizacyjne Grupy 11
  Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę będzie w poniedziałek 10 sierpnia o godz. 19.00 w Kościele św. Jadwigi.
   
 • Apele pielgrzymkowe
  tak mocno zakorzenione w dębickiej tradycji w tym roku będą miejscem przeżywania Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę tak dla samych pielgrzymów jak i dla wszystkich pragnących włączyć się w ten sposób w pielgrzymowanie. Szczegółowy plan spotkań w dębickich kościołach zostanie podany w najbliższą niedzielę 16 sierpnia.

 

XXIX Pielgrzymka Piesza Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
do Sanktuarium Maryjnego w Zawadzie w intencji trzeźwości

wyruszy w Sobotę 15 sierpnia o godz. 13.30 z kościoła Św. Jadwigi w Dębicy. W programie pielgrzymki na trasie: Droga Krzyżowa, konferencja, modlitwa, świadectwa, śpiew oraz możliwość podjęcia przyrzeczeń abstynenckich. Msza św. w Zawadzie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Osoby pragnące uczestniczyć w pielgrzymce prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa pod numerem 600 086 834 lub na adres e mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku albo na poniedziałkowym spotkaniu Krucjaty. Zaznaczamy jednocześnie, że obowiązują przepisy epidemiologiczne łącznie z maseczkami. W przypadku przekraczającej liczby pielgrzymów ponad 150 osób, pielgrzymka uda się w dwóch osobnych grupach.

Na powrót w Zawadzie będą podstawione o godz. 18.00 dodatkowe autobusy MKS do Dębicy.