• Trwa Oktawa Bożego Ciała.
  Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału wszystkich a także rodziców z dziećmi. Staramy się zachować odpowiedni dystans co w przypadku procesji jest możliwe.
   
 • Zakończenie oktawy
  będzie w najbliższy czwartek. O godz. 16.00 i 18.00 Msza św. z procesją i błogosławieństwem dzieci. Bardzo prosimy by rodzice dzieci urodzonych w roku nieparzystym przyszli ze swoimi skarbami na godz. 16.00 zaś urodzonych w roku parzystym przyszli na godz. 18.00. Wszystko to ma związek potrzebą zachowania bezpieczeństwa epidemicznego.
   
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  będzie w najbliższy piątek. Msze święte będą celebrowane tak jak w dzień powszedni czyli o godz. 6.00; 7.00; 8.00; 18.00.
   
 • Uroczystość odpustowa
  ku czci NSPJ będzie w najbliższą niedziele w Parafii Dębica-Latoszyn. Uroczysta suma o godz. 11.30.
   
 • Składamy podziękowanie
  wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy i procesji w Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom kwiatów. Dziękujemy s. Wieńczysławie wraz ze współsiostrami za estetykę ołtarzy.  Epidemia nie pozwoliła nam na procesję ulicami miasta, ale tym skromnym wymiarem oddaliśmy cześć Najświętszemu Sakramentowi.

 • Prosimy osoby, które zamówiły intencje mszalne
  na dzień 28 czerwca na godz. 10.30, 12.00 i 14.00 o kontakt z kancelarią parafii, ponieważ musimy przesunąć te intencje na inną godzinę ze względu na uroczystość pierwszej Komunii Świętej w tym dniu i w tych godzinach.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie we wtorek 16 czerwca wieczorem, przed procesją eucharystyczną.
   
 • Spotkanie Caritasu
  będzie w środę 17 czerwca o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych w prace tego zespołu a także zainteresowanych włączenie się w pomoc charytatywną prowadzoną przez naszą parafię. 
   
 • Dzień skupienia dla narzeczonych
  będzie w pierwszą niedzielę lipca o godz. 10.00. Ze względu na istniejące ograniczenia epidemiczne prosimy narzeczonych o telefoniczne zgłoszenie swojego udziału w tym terminie. Telefonujemy do kancelarii parafii w godzinach jej otwarcia. Dni skupienia odbywają się również w Parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy – terminy i sposób zgłaszania podane są na stronie Internetowej parafii. 
   
 • Przypominamy również o konieczności
  telefonicznego zgłaszania (tel. 604966843) swojego udziału w spotkaniach poradnictwa  rodzinnego. Pierwsze spotkania odbywają się w pierwsze wtorki miesiąca a następne dwa są ustalane indywidualnie z każdą parą narzeczonych. Prosimy narzeczonych o korzystanie z Poradni Rodzinnej zgodnie z wymogami przygotowania do przyjęcia sakramentu małżeństwa.