• Nabożeństwo fatimskie
  połączone z nabożeństwem majowym będzie w środę bezpośrednio po wieczornej Mszy . Ze względów epidemicznych nie będzie procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej, niemniej  jednak będziemy modlić się przy figurze w kościele prosząc o odsunięcie zagrożenia.
   
 • Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II
  będzie w sobotę 16 maja przed nabożeństwem majowym. Również w tym dniu, który jest świętem św. Andrzeja Boboli polecać będziemy Miłosierdziu Bożemu śp. Ks. Andrzeja Pękalę, zmarłego na jesieni ub. roku kapelana SS. Służebniczek.
   
 • 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
  przypada w poniedziałek 18 maja. Na ten dzień były zaplanowane wydarzenia religijne i artystyczne lecz z powodu epidemii nie można ich zrealizować. W związku z tym powstała inicjatywa koncertu w sieci zatytułowanego „Dębica śpiewa dla papieża”.
   
 • Komunię św. nadal przyjmujemy w postawie stającej
  i bardzo prosimy, by swoją pobożność poddać pewnej pokorze i nie klękać. Jest to podyktowane troską o bezpieczne podanie Komunii św. przy obecnym zagrożeniu. Gdy minie zagrożenie powrócimy do dotychczasowego sposobu przyjmowania.
   
 • Składamy kolejne podziękowanie
  za materialne wsparcie parafii. W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy wpłaty na konto 2140 zł (21 osób) zbiórka na tacę 2525 zł i  wpłaty w kancelarii 1150 zł. Za wszelkie ofiary składamy Bóg Zapłać.
   
 • Katecheza przed chrztem
  dziecka dla rodziców i chrzestnych będzie się odbywać jak dotychczas – w sobotę o godz. 17.00 przed pierwszą i trzecia niedzielą miesiąca, kiedy to udzielamy dzieciom Uroczyście Sakramentu Chrztu Świętego. Udział w katechezie jest wymogiem stawianym przez Kościół. 
   
 • Godzina Miłosierdzia
  to codzienna modlitwa o godz. 15.00 o którą prosił Chrystus w swoich objawieniach s. Faustynie. W naszym kościele od wielu lat jest prowadzona ta „Godzina” przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z możliwością skorzystania w tym czasie ze Sakramentu Pokuty. Epidemia spowodowała pewne zmiany ale nadszedł czas powrotu prowadzenia tej modlitwy przez wiernych. Również pozostanie możliwość włączenia się w tę modlitwę poprzez transmisję internetową.

 „DĘBICA ŚPIEWA DLA PAPIEŻA”
w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II

Koncert w „sieci” dla uczczenia Wielkiego Rodaka. Wystąpią znani artyści a także śpiewający dębiczanie. Początek transmisji z DK Śnieżka w niedzielę 17 maja o godz. 19.00. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Linki znajdziecie na stronach Urzędu Miasta i Parafii Św. Jadwigi. Zapraszamy !


SPOWIEDŹ ŚWIĘTA
W OBECNYCH WARUNKACH

Sposób korzystania ze spowiedzi:

- przy wszystkich konfesjonałach (7) ustawiamy się po jednej osobie z każdej strony i czekamy na spowiednika

- używamy maseczek ochronnych

- po wyspowiadaniu dwóch osób kapłan opuszcza konfesjonał celem dezynfekcji

- w jednej z podanych poniżej godzin możemy wyspowiadać 14 osób 

Spowiadamy:

- dni powszednie: godz. 6.30; 7.30; 8.00; 15.00 (po Koronce) i 18.00.

- niedziele: podczas każdej mszy