• Zgodnie z dekretem biskupa tarnowskiego
  odwołane są wszelkie nabożeństwa oprócz Mszy św.  z udziałem maksymalnie 50 osób. Bezwzględnie stosujemy się do tego zarządzenia i pamiętamy o udzielonej dyspensie od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej eucharystii. Msze święte w niedziele 22 marca będą tak jak w każdą niedzielę i nie będzie dodatkowych mszy, gdyż – jak pokazała poprzednia niedziela -  nie ma takiej potrzeby.
   
 • Uruchomiona została transmisja online
  nabożeństw z Fary Św. Jadwigi w Dębicy. Transmisje dotyczą godzin odprawiania Mszy św. tak w dni powszedni jak i w niedziele. Ponadto codziennie o godz. 20.30 transmitowana jest modlitwa różańcowa kapłanów o ustanie epidemii. Odpowiedni link podany jest na stronie internetowej parafii.
   
 • Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  przypada w najbliższą środę. Msze św. będą celebrowane tak jak w dni powszednie. Podczas Mszy o godz. 8.00 i 18.00 będzie można podjąć tzw. „duchową adopcję dziecka poczętego”. Ze względu na ograniczenia można dokonać duchowej adopcji w swoim domu wypowiadając formułę adopcji. Odpowiednie materiały można znaleźć na stronach internetowych: www.duchowa-adopcja.pl . Fakt podjęcia adopcji można zgłosić telefonicznie lub mailowo w kancelarii parafii celem wpisania do duchowej księgi adopcji Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.
   
 • Uwaga narzeczeni!
  Zaplanowane na weekend 27-29 marca rekolekcje dla narzeczonych (tzw. kurs) nie odbędą się w tym terminie z powodu epidemii. Zostaną one przeprowadzone  w najbliższym możliwym terminie. Prosimy śledzić informacje na stronach naszej parafii. W sytuacji bliskiego terminu ślubu (jeżeli nie zdążycie wziąć udziału w rekolekcjach) należy skontaktować się z proboszczem parafii, w której zawieracie związek, wyjaśnić sytuację, a proboszcz z pewnością znajdzie dobre rozwiązanie. Fakt zgłoszenia się na rekolekcje możemy pisemnie potwierdzić. Nie odbędzie się kwietniowy dzień skupienia dla narzeczonych – pierwsza niedziela kwietnia.  
   
 •  „Gość Niedzielny” zawiesza
  kolportaż parafialny. Można go nabyć w punktach sprzedaży prasy a numer z dzisiejszej niedzieli dostępny jest bezpłatnie na stronie internetowej www.e.gosc.pl .